Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehetnék bébi szitter? 13/l

Hogy lehetnék bébi szitter? 13/l

Figyelt kérdés
Az osztálytársamnak az anyukája azt mondta hogy elég nagyok vagyunk ahoz hogy a nyáron dolgozzunk pl: jégkása fagyi árulás stb. És nagyon szeretem a babákat ugyhogy gondoltam lehetnék bébi szitter. Csak nem tudom hogy hogyan. Adjak fel hirdetést vagy hogyan? Rakjak ki plakátokat?

2013. máj. 16. 21:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%
Ne adj fel hirdetést, mert felesleges. Te 13 évesen soha nem leszel bébiszitter. Soha nem fogsz találni olyan anyukát aki a kisgyermekét egy tapasztalatlan gyerekre bízná. Hiába írod hogy te okos vagy és vigyáztál a tesóidra is, meg hogy a korodnál fogva idősebb felfogásod van, akkor sem lesz épeszű aki 13 évesre bízná a gyerekét. Amúgy meg törvénybe ütközik.. Inkább menj te is a fagyizóba. Bár 13 évesen tilos dolgozni.
2013. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen nem fognak alkalmazni még fagyi árusításra sem. A gyerekfelügyelet pedig nagy felelősséggel jár. Egy kisgyerek élete lenne a kezedben. Nem fog menni.
2013. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Betöltött 15. életév alatt nem vállalhatsz munkát még iskolai szünetben sem.

2013. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Akkor hogy lehet hogy egy 14 éves fiútól vettük a vattacukrot a bucsuba? Ajj pedig annyira jó lett volna bébi szitterkedni :(...
2013. máj. 16. 22:00
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Nehogy azt hidd! És ha épp nem vesz levegőt vagy nagyon beüti a fejét a kicsi akkor mihez kezdenél?
2013. máj. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát igazából ha nem vesz levegőt akkor kicsit fel kell pofozni vagy megrázni, de ha nem segítene akkor szerintem hívnám a mentőket. Beütni meg nem tudja nagyon magát ha védett helyen van, és én ott vagyok mellette, meg a kutacsuk hiába lágy rész akkor is kő kemény ugyhogy...
2013. máj. 17. 06:51
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Se pofozni, de főleg rázni nem szabad!!! Sérülhet az agya! Ezt sose felejtsd el!
2013. máj. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vesz levegőt, akkor az arcába kell fújni, megütni, rázni nem szabad. :)

Sajnos 13 évesen még szülői engedéllyel sem dolgozhatsz hivatalosan, feketén meg megütheted a bokádat, súlyos büntetéseket szabhatnak ki rád és a munkáltatóra is.

2-3 év múlva térj vissza a témára, de szerintem ne rögtön babákkal kezdj, hanem ovis gyerekekkel vagy rokon babákkal, gyerekekkel, hiszen rokonok között mégiscsak nagyobb a bizalom, és ha már van tapasztalatod, akkor idegen anyukák is szívesebben alkalmaznak egy-egy délutánra. :)

A többi kedves válaszadó meg megveregetheti a vállát, hogy ilyen stílusban beszél egy 13 éves "kis"lánnyal...

2013. máj. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ma 08:45

Mi bajod a többi válasszal? egyik sem volt sértő, csak leírták hogy nem lehet 13 évesen dolgozni. Semmivel sem volt rosszabb válasz mint a tied..

2013. máj. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nem úgy értettem hogy megpofozni meg rázni, nemigaz hogy rögtön félre kell érteni, ugy értettem hogy kicsit rázni attól nem lesz agyrázkódása jézusom...meg a pofozást se ugy értettem hogy megpofozni. miért mi mást lehet csinálni?
2013. máj. 17. 11:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!