Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretnék egy esernyő babakocs...

Szeretnék egy esernyő babakocsit venni, mert sokat utazunk, de nem tudom, amit kinéztem, jó választás-e? Használ vki peg perego pliko-t? Jó és rossz tapasztalatokat várok. Mennyire könnyű irányítani? Mennyibe kerül rá az új kerék, ha elkopott?

Figyelt kérdés

[link]

szeretnénk majd még egy babát,ezért tetszik rajta,hogy testvérfellépős és szerintem az ára is jó.


2009. okt. 2. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

A perego egy szuper márka,a pilkonál nem is lehetne jobbat választani.De ez egy eléggé elnyűtt kocsi,látszik rajta.Főleg ha akartok még gyereket.Nekem egyébként is gyanús lenne ha valaki odaadna egy jó pilko-t tízezerért.

Használtan is min 30-45 között van ha jó állapotú.

2009. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Pliko P3 van. Szeretjük. Bár mi komplett vettük, amikor a kisfiam született, nálunk inkább az volt a szempont, hogy mózessel és autósüléssel együtt legyen. A testvérfellépő is jó. Ha most vennék a 13 hós fiamnak, második babakocsinak, biztos kisebbet vennék, de inkább csak az ára miatt. Ha találsz jó áron, szerintem jó választás.
2009. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Két gyereket szolgált ki nálunk egy 2 funkciós Peg Perego babakocsi, nagyon szerettem! Most a harmadikat várom, nincs meg a régi kocsink, de Peregot akarunk venni, mert szuper! A Plikoról is csak csupa jót hallottam!
2009. okt. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ilyen is megteszi utazáshoz:

[link]

2009. okt. 6. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2009. okt. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

pierre cardin esrenyő kocsink van,de egyszerűen utálom,nagyon elkopott 1/2 év alatt a két hátsó kerék,nyikorog,irányíthatatlan,ezért akarok komolyabbat venni,de a 28.000 ft az rengeteg nekem.ezért is kérdeztem,mit gondoltok arról,amit belinkeltem.a mostani kocsira 5000 lenne az új kerék,így inkább vennék másik kocsit

2009. okt. 6. 16:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk peg perego pliko switch babakocsink van. Ehhez van mózeskosár, és hordozó is. Én már gyűlölöm, az a problémám vele, mint neked a sajátoddal. Ha ezt előre sejtettem volna, nem adtam volna ki érte 180 ezret. Több gyermeket tervezünk, úgy gondoltuk megéri, de tévedtünk.
2009. okt. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!