Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már ilyen veletek? 30...

Volt már ilyen veletek? 30 perc után üvöltve kelt a kisfiam (15hós), bementem hozzá és ott ült megijedve a hányásában. Kijött az egész ebédje. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy volt e büfi, mert azt mondják, hogy ilyenkor már nem kell a vállunkra tenni és várni, hogy büfizzen. Lehet még is kell? Kinek volt már ilyen ennyi idősen?
2009. okt. 2. 15:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy mikor elaludt bementem hozzá és éreztem, hogy bekakilt. Nem keltettem fel, hanem átcseréltem a pelust, hogy aludt. Lehet megnyomtam a hasát? De volt mári ilyen máskor is, hogy kicseréltem álmában a pelust.
2009. okt. 2. 15:20
 2/4 A kérdező kommentje:
Most visszaaludt. Ha felkel mit adjak neki enni?
2009. okt. 2. 15:24
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy vmi vírus lesz

vagy nem esett jól neki az ebéd

reméljük, nem fog hányni többször.

ha felkel vizet nyugodtan adj neki, vagy tápszert, gyümölcsöt (mondjuk almát)

ezektől tuti nem lesz gond.

2009. okt. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jó kedvű lesz, és eszik-iszik akkor tuti felráztad benne a kajcsit és nem beteg. Én is igy jártam reggel. Reggeli után megcsiklandoztam én hülye, cserébe visszakaptam a reggelijét :(
2009. okt. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!