Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! 5 hetes vagyok, és...

Kismamik! 5 hetes vagyok, és rettegek attól, hogy elmegy a babám, pedig hála a jó Istennek semmi panaszom nincs. Vagy talán pont ezért vagyok megijedve. Ha egy baba felszívódik, akkor a menstruálás megindul?

Figyelt kérdés
Háromnaponta tesztelek, hogy lássam, ugyanolyan gyorsan kijön e a két csík. Ti is ennyire kétségbe voltatok esve az elején?
2009. aug. 1. 11:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez tök természetes.Én is így voltam az elején,és szerintem mindenki aggódik az elején.De csak azt tudom mondani,hogy amíg az orvosod szerint minden rendben,addig tényleg ne aggódj,próbálj minél többet pihenni.

Én mindig azzal vigasztaltam magam,hogy végül is odabent van a lehető legjobb helyen,hisz mindentől védett.Ha kint lesz,mindig ˝visszadugnád˝ megóvni.

:-)


39 h

2009. aug. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ennyire azért nem :-) de ne izgulj, minden rendben lesz. Nekem se volt semmi panaszom a terhesség elején. Teljesen olyan voltam mint amikor nem voltam terhes. Se hányinger, se szédülés, se semmi. Sőt, 19.hetes vagyok most, és még most sincs semmi tünetem, azon kívül hogy a pocim már kezd egy kis méretű görögdinnyére hasonítani. csak pénzkidobás a tesztelés szerintem. (főleg ilyen drága teszek mellett :-) ).

Szóval ne izgulj, egyél sok gyümit, zöldséget, és ne emelgess semmit, nem lesz baj!

ÜDv

2009. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia! Az, hogy nincs panaszod, még nem jelent semmit. Nekem sem volt semmi extra, csak a cicim fájt néha.

Az első babámat 7 hetesen veszítettem el, akkor se volt tünetem, de felszívódott, és nem kellett művi befejezés sem, a menstruáció pedig magától megindult.

Másodszorra szintén semmi tünet, de most minden oké, már a 23 hétbe léptem. Persze másodjára én is csináltam a teszteket kétnaponta észnélkül, de nekem azért volt mitől félnem.

De ne parázz! Csak tényleg vigyázz magadra, szedjél vitamint, ne emelj, ne erőltesd meg magad, csak zuhanyzás langyos vízben, és én nem bántam meg, hogy mellőztük egy darabig a házaséletet. Persze ha nem mondta a doki, hogy veszélyeztetett vagy valami miatt, akkor elvileg semmi baj nem lehet, de azért jobb félni.

És tényleg nyugodj meg, lehet te is megúszod ezt a hányós dolgot! :)

Voltál már dokinál? Mit mondott?

2009. aug. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat Lányok! Jól esnek, és megnyugtatnak az ilyen mondatok.

Orvosnál még nem voltam, és nem is megyek csak két hét múlva, mert szabin van, na meg akarom, hogy mindenképp legyen már szívhangja a babómnak.

Nagyon próbálok magamra figyelni. Soha nem voltam nagy zöldség, gyümi evő, na de most nem magam miatt eszem.

Jelenleg szedem a Gravidát, és folsavat, iszom a céklalevet és a palástfüvet. Utóbbinak és a hónap első felében ivott cickának köszönhetem ezt a csodát, ami megtörtént velem.

MÉgegyszer nagyon köszönöm megnyugtató szavaitokat, remélem tényleg minden rendben lesz.

2009. aug. 1. 12:15
 5/7 anonim ***** válasza:

szia! Én is 5 hetes vagyok!Én csak 2 tesztem csináltam mindkét pozitív, úgyhogy most már nem veszek többet. Dokihoz jövőhéten elmegyek, hogy minden rendben van e. Tünetem a mellem fáj egy kicsit, és hogy állandóan ennék. Én is a cickafarkfű és palástfű teának meg persze a férjemnek köszönhetem hogy kisbabánk lesz.

Remélem minden rendben van veletek és boldog babavárást!

2009. aug. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

11:25ös vagyok. Szerintem én is a cickafark-palástfű teának (+persze a férjemnek :-) ) köszönhetem. 2.hónapban elkezdtem inni, és már akkor össze is jött Picurka.

Üdv

2009. aug. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
palásfű teát meddig akarod inni? én amikor megtudtam hogy terhes vagyok, néhány nap múlva abbahagytam.
2009. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!