Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 26 hetes terhes vagyok, és a...

26 hetes terhes vagyok, és a cukorterheléses vizsgálatom eredménye során a cukrom 8,7 lett. Mennyire legyek megijedve? Két nap múlva kell diétás nővérhez mennem. Eddig minden eredményem rendben volt.

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia, diétázni kell, de ha betartod mindketten rendben lesztek, ne aggódj, fogják figyelni,

az elsőnél én is cukros voltam, mindketten jól vagyunk

2009. máj. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A terhességi dibétest kordában lehet tartani.A babucid kicsivel nagyobb lesz a vártnál megszületéskor. Ez jellemző a diabeteses anyukák babáira.Szülés után rendeződik nálad ez a probléma.A picit fobják ellenőrizni.Van egy diabetese séma amit követni kell a babánál .Vérvételt jelent Kálcium és vércukor ellenőrzést.A babucid nem lesz cukros.Legalább is még nem hallottam rola.Az első 72 órában szokták nézni a baba cukrát.Eleinte sűrűbben és ahogy telik az idő egyre ritkábban.A terhességed folyamán többször ellenőrzikmajd a cukrodat.Neidegeskedj a diéta segíteni fog.Boldog babavárást és jó egészséget mindkettőtöknek.
2009. máj. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, másodiknak is és a kérdezőnek is nekem 39 hétre 3520 grammal és 50cm rel született a kisfiam, nem lett nagyobb baba mint a nem cukros kismamáké, csak én nem híztam a terhesség alatt, hanem a diéta miatt még fogytam is a végére 3-t
2009. máj. 25. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is nemrég derült ki sajnos a terhességi cukor!Már diétázom! És hetente meg kell jelenni vérvételen meg a cukor gondozóban! 2 hét alatt lejjebb ment a cukrom:)! Nehéz de be kell tartani a baba miatt!!!
2009. máj. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A diétázás nem egy leányálom, de kitartás! Én még inzulint is kaptam az utolsó hetekben a diéta mellett, és így is 4270 grammos babám született.

Többnyire nagyobbak lesznek a babák, de azért vannak bőven kivételek is.

Te viszont garantáltan csinos kismami maradsz a diéta mellett.

2009. máj. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!