Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan pelus ami kibírja...

Van olyan pelus ami kibírja az éjszakát?

Figyelt kérdés

3 hetes a fiam és nem szokott éjjel kakiklni. Így nem is piszkálnám peluscserével. Amit már próbáltunk és nem volt jó:

1es, 2es libero

1es háppy

Van még itthon narancssárga pampers 2es méret. Ezt még nem bontottam fel. Jó lehet? Vagy egyéb márka?

3800g amúgy


2013. máj. 18. 09:30
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
lányok! ha ilyen gyakran eszik a babátok, miért nem cseréltek pelust éjszaka is? ha már egyszer felébred enni, semminől nem telik kicserélni azt a pelust . 10 órán keresztül nektek sem esne jól pisiben dunsztolódni! a mi babánk is picike, 6 hetes, igaz csak 1x kel éjjel, de én cserélem evés előtt. tényleg nem telik semmiből!
2013. máj. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha maár ügyis felebred akkor igenis ki kell cserélnina pelust, különösen ha pici még a baba. Lehet, hogy nem folyik ki a pisi, de a baba bőre biztosan nedves, és nagyon kellemetlen lehet álló éjszaka pisiben feküdni. A lidlis toujurs pelenka nagyon rossz, szinte csúszik a műanyagtól a belseje, a happynak legalább kellemesebb a belső felülete és jobban beissza a nedvességet, nem vizes a baba bőre. Nekem a liberó és a pampers vált be legjobban, ha kifolyik lehet, hogy nagyobb méret kellene.
2013. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem kevered a toujours pelenkát a másik Lidl-ben kaphatóval.

Nem emlékszem már a nevére, kisebb kiszerelésben árulják, na az valóban nejlonos tapintású volt, utáltam.

Ez a Toujours pont azért lett a kedvencem, mert kellemes puha pamutos tapintású, kb. olyan minőség, mint a Pampers, csak jóval olcsóbb.

2013. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a Háppy a pisit is alig szívta be, a kaki meg rendesen úszkált a pelenka tetején, semmit nem szívott fel belőle, ráadásul ez is elég nejlonos hatású volt. Nagyon rossz minőség, nem is értem, hogy gyárthatnak ilyet.
2013. máj. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Lehetőség szerint azért hagynám abba az éjszakai peluscserét, mert túlságosan felébred tőle. Nem mellesleg a másik szobában alszik a lányom, aki szintén felébred, ha elkezd sírni a pici. Az meg csak hab a tortán, ha egyedül vagyok éjjel és 2 gyerek sír egyszerre.


A nagyobbik már 2 éves, természetesen neki már jó ideje nem cserélem a pelusát éjjel. Na mármost ha ebből indulunk ki, hogy az ő popójának nem gond, hogy nem cserélem ki, akkor a kicsinek sem kellene, hogy gond legyen, hiszen ezek elvileg jó minőségű pelenkák, viszonylag sokáig szárazon tartják a popsit.


Zsófia, te meg úgy tudom, hogy textil pelust használsz (legalábbis amíg terhes voltál, ezt írtad), azt meg evidens, hogy cserélném minden etetésnél.

2013. máj. 18. 13:11
 16/24 A kérdező kommentje:
A háppy tetején tényleg úszik a kaki, csoda, hogy nem volt még belőle baleset a kicsinél... De már csak 40db van belőle szerencsére!
2013. máj. 18. 13:13
 17/24 anonim ***** válasza:
Pampers,nekünk csak az bírta,meg a Mülleres,de a Pampers az igazán jó.
2013. máj. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem keverem, a a toujurs rettenetesen silány, nekem rosszabb a happynél, Én alapból nem vennék ilyeneket, de kaptuk, és el kell használni....ha lehet vegyél márkásat, nem véletlenül drágább, kevesebb is kell belőle, így nem járok rosszul.
2013. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

igen, jól emkékszel! :)

amúgy nem értem miért nem jön be nektek a happy! egyesből nekünk volt és jobban bejött, mint a libero. jól szívott, nem volt neylonos. hálós volt a belseje.

2013. máj. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Attól h a lányodon nem cseréled 2 éves de egy újszülött babának teljesen más a bőre. Cseréld ki neki ha felkel. A piros popóval nem csak neki lesz rosszabb neked is. Am én a helyedben lassan próbálkoznék a kettes mérettel. Mióta nekem átalussza az éjszakát nem cserélem de mihelyst 5kor kel cserélem is ki azzal kezdem és csak utána jön a kaja. :)

Am 3-as voltam.

2013. máj. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!