Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam? Tejre szoktatá...

Hogy csináljam? Tejre szoktatás hogy kibirja az éjszakát?

Figyelt kérdés
délután 5kor eszik főzeléket vagy kenyeret,felvágottal és 7kor alszik akkor iszik tápszert!szeretném ezt kiváltani (tápszert)tejjel,de probáltam és éjjel felkel enni!Nem lakik jól!és nagyon sir,probáltam itatni csak de maximum fél órával tovább birta!1 éves elmúlott
2011. márc. 8. 12:27
 1/6 anonim ***** válasza:

7-kor már alszik és 1 éves múlt??

Ne csodélkozz, hogy felkel éjszaka.

Az enyém oylankor vagy később ment csak fürödni.

2011. márc. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem azzal van probléma hogy mikor megy aludni(ő alakitotta ki)és nem azért ébred mert nem álmos!Hanem azért mert éhes!
2011. márc. 8. 12:35
 3/6 anonim ***** válasza:
talán még nem kellene kiváltani a tápszert, vagy ami még megoldás lehet, hogy délután kapjon valami uzsit, aztán 6-kor kapja a főzeléket, fürdés után pedig a tejet. Talán így elég lesz a tej és szilárd vacsi együtt.
2011. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért éhes, mert korán eszik, alszik.

Vagyis nem vacsoázik, csak uzsonnázik, ezért kel föl éjjel vacsizni.


Én átalakítanm az alvási szokását, főleg, hogy jön a jó idő, később fog sötétetdni.

Amúgy sosem mente(te)k sehova, hogy ez így alakult?


első

2011. márc. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak akkor kel éjjel ha tejet kap közvetlenül lefekvés előtt!ha tej helyett tápszert akkor alszik reggelig!
2011. márc. 8. 13:31
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát akkor adj neki tápit, ő még amúgy is pici, és abban benne van minden azért is birja tovább vele.

Mondjuk szerintem a korán fekvés, korán vacsi miatt is kelhet.

2011. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!