Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » BABÉ baba testápolót használók...

BABÉ baba testápolót használók, összetételt esetleg?

Figyelt kérdés

Valaki megtenné, hogy beírja a pontos összetétellistát, ami a dobozon szerepel? Az érzékeny bőrű babáknak való, és a sima babáknak való testápoló is érdekelne, de sehol nem találom a pontos listát, csak pár vitamin van feltüntetve a honlapokon, ami van benne, így viszont nem "merem" megrendelni, hogy nem tudom a pontos listát.



Nagyon köszönöm, ha valaki begépeli.


2013. máj. 18. 21:06
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm.


Igen, a propilén-glikol elég káros, az egyik legelkerülendőbb.


A másik összetétel pedig szintén nem jó, a parfum (ami akármi lehet, kőolaj-származék vagy bármi, ha nincs mellette csillag, ami a növényi eredetet jelöli, illetve a peg-ek szintén nem jók, sérülékennyé teszik a bőrt.


Köszönöm!

2013. máj. 20. 11:10
 12/13 Kerria ***** válasza:

Szerintem ha nem magad állítod össze a készítményt, akkor mindbe kerül ilyen... :(


Nálunk szerencsére nagyon bevált, a bőrproblémáját szépen helyrehozta. Ajánlották anno nekem is, és csak ezért vettem, de nem bántuk meg...

2013. máj. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Keresem azt, amelyikben nincs. Találtam már jobbat, azért durva, hogy ennyire kemény dolgokat tesznek bele, egy drága, híres Babé...
2013. máj. 20. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!