Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azokról a játékokról amit...

Derko340 kérdése:

Azokról a játékokról amit újszülöttnek vettem le kell a címkét vágni?

Figyelt kérdés

2013. máj. 19. 19:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

van egy korszak, amikor sokkal jobban érdekli őket a címke, mint maga a játék

ne vágd le, baja nem lesz tőle, ha a szájába veszi, ellenben megfosztanád egy jó játéktól

2013. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Le ne vádg! :) Azzal fog a legjobbat játszni! Kislányunk fél éves, de még mindig akár fél órát is elmolyol egy cimkével.
2013. máj. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom is cimke függő,ezért nem is vágtuk le egyikről sem. Aztán egyszer csak azt láttam,hogy valamit nagyon matat és a szájába turkál, hát nem tudom hogy hogyan de az egyik játékát megfosztotta a címkétől és szépen "rágta" Pedig mindig nézegettem a bevarrt címkéket nem e sérült meg a varrás vagy ilyesmi, nem láttam semmit. A frász jött rám, onnantól kezdve a játékairól levágtuk a címkéket! A takaróján hagytam rajta,azt a mai napig imádja "olvasni" pedig már 10 hónapos
2013. máj. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Huuu köszi, hogy feltetted ezt a kérdést, én tuti levágtam volna, de így akkor rajtahagyom.
2013. máj. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Húúú, köszi, hogy feltetted ezt a kérdést. Én tuti, levágtam volna, és mostmár egészen biztosan meg is teszem!!!
2013. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk mindkét gyerek cimke és madzag függő. :)
2013. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azokat szopcsizza a legszívesebben,mag a madzagokat is.:) lehet neki 3 szundi kendője/szopcsi kendője is, a cimke a nyerő.XD
2013. máj. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom is 6hós kora óta mindenen a cimkét keresi.7,5hós és nagggyon jól elmotyog,elmorog a cimkéknek :D
2013. máj. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!