Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen metrózhat?

Mennyi idősen metrózhat?

Figyelt kérdés
Aki már közlekedett a babájával metróban, azt a baba mennyi idős, hány hónapos korában tette meg?
2013. máj. 20. 09:46
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
??? Már az is időhöz kötött?!
2013. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

Ezt én sem értem, mi lenne a gond a metrózással? Én simán vittem volna egész picinek is, de nekünk szerencsére nem nagyon kell tömegközlekedést használni, így csak kb. 7,5 hónaposan utazott először metrón.

Ami mondjuk hasznos, ha van hordozókendőd (mi mei tai-al voltunk), mert babakocsival nekem macerásnak tűnik a mozgólépcső, bár biztos az is megoldható, látok ügyes anyukákat. :) Meg persze fontos a sapka a picinek, nehogy huzatot kapjon a füle (hiába van kint nagyon meleg, a metró huzatos).

2013. máj. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mért kell mindennek ilyen nagy feneket keríteni??

Akkor metrózik,amikor kell,nem porcelánból van.Kell rá egy sapka,és annyi.

2013. máj. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

A lányom 2 éves lesz. Nem rég költöztünk haza NY-ból. Ott is metróztunk első percektől. Persze ott még babakocsival :)))

Majd, amikor megtanult járni, már nem használtuk és gyalog közlekedtünk, mint ahogy most is.


Én már ott megtanítottam neki, hogy amíg nem ér be az állomásra a szerelvény, addig szorosan a fal mellett állunk és fogjuk anya kezét.

Amint megérkezett a szerelvény és már lassít, szép lassan elindulunk felé.


Itthon (Mo) már nagyon szépen csinálja ezt és gyönyörűen száll fel a metróra is. Emeli a lábát, amikor mondom, hogy "nagyot lépsz"!

A mozgólépcsőt imádja. Pedig féltem, hogy nem fogja időben felemelni a lábát és elesik. Persze, eleinte segíteni kellett neki, de hamar belejött :)


Akkor adok rá fülvédős sapkát, ha kint is nagyon fúj a szél. Ha nincs nagy szél, csak szellő, akkor nyári sapkát (kalapot) kap. :)

2013. máj. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak azután, hogy villamosozott is, nehogy összekeverje valaki a kettőt!!!

Villamosozni 3 hónap 2 nap 21 percesen lehet, ha előbb jön fel se szálljatok rá.

2013. máj. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves válaszokat. Hasonlókat kívánok Nektek is.
2013. máj. 20. 20:31
 7/9 anonim ***** válasza:

Metro:

tömeg- fertőzésveszély

Huzat-légúti, fül betegségek

Nyomáskülönbség a föld alatti mozgás miatt-idegrendszerre ható káros hatás( émelygés, egyensúlyzavar, hányás)

Persze csak lehetséges nem biztos, hogy probléma lesz.

Szerintem újszülöttnek nem való.

Én egy hónapos koráig biztosan nem vinném metrora.

2013. máj. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
4-es és 7-es válaszoló, Nektek tényleg köszönöm szépen. Tőletek legalább használható választ kaptam.
2013. máj. 21. 08:43
 9/9 A kérdező kommentje:
És a 2-nek is köszi! :)
2013. máj. 21. 08:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!