Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használnak kengurut,...

Akik használnak kengurut, milyen idősen raktátok bele a babátokat? És kerékpározni lehet vele?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:

hát én nem használtam, de elképzelni se tudom, hogy abban valaki biciklizne:O baleset veszélyes.

és a kenguru állítólag nem jó, vannak ezek a kendők, azt szokták ajánlani.

2013. máj. 15. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem van ilyenem ,de bevallom még sosem próbáltam ki:)kerékpározni meg egyátalán nem mernék vele
2013. máj. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3 hónapos volt, amikor először kenguruba tettem. Nagyon ritkán használtam egyébként, havonta 1-2 alkalommal csak. Tényleg nem a legjobb a babának, de ha nem mindennap használjátok, hanem csak néha-néha, akkor nem gond.

Kerékpározni pedig nem kerékpároznék vele.

2013. máj. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! 3 hónapos volt a kislányom, amikor először használtuk! Nekünk nagyon beválik, mert a buszra könnyebben fel lehet szállni. Én biztos, hogy nem bicikliznék így!
2013. máj. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
chicco csatos kenguruba, 3 hetesen, ujjszülött kortól lehet ezt a fajtát, 9kg-ig, csak bevásárláskor, városi ügyintézéskor használtam, mert keskeny a terpeszrésze, máskor kendőt, de a kocsiból kiszállva nem tudtam volna megkötni a kendőt.
2013. máj. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző folytatása: és csak úgy, hogy felém néz, mert kifelé nézve nem szabad!! biciklizni veszélyes lenne, kendővel is.
2013. máj. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kenguruk többsége nem túl egészséges, mert keskeny az ülepük, a baba lába lóg benne, holott terpeszben kéne lennie; a hátuk vagy túl merev, és nem illeszkedik a baba gerincvonalához, és az kiegyenesedik benne, vagy túl lazák, és nem támasztják a babát kellően.

Biciklizni semmiképp sem bicikliznék. Ha valami rád van kötve elől, nehezebben mozogsz, nehezebb kormányozni, fékezni is. Egy hirtelenebb megállásnál ha előredőlsz, a baba simán lefejeli a kormányt. Van olyan ismerősöm, aki hátraköti mei tai-ban a gyerkőcöt, és úgy megy vele, de az kevésbé veszélyes, mert ugye a gyerek hátul van, de én azt sem tartom túl biztonságosnak, hátibabával sem bicikliznék.

2013. máj. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!