Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek csak egy babájuk van...

Akiknek csak egy babájuk van azok bírnák idegileg a második babát is?

Figyelt kérdés
Mert én úgy érzem nem tudnék még egyett felnevelni
2013. máj. 20. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért mi a baj? Mennyi idős a babád? Nekem 8hetes lesz a héten! Nagyon jó kisbaba. Éjjel 7órákat alszik, nyugodt, pocakja sem fáj. Most úgy érzem hogy 1éven belül nem, de 2-3 év múlva bevállalnék még egyet.
2013. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha kicsi a korkülömbség akkor azért kicsit nehéz 2 kis babával . Viszont nekem 6 éves a kislányom és most vagyok terhes a kis tesóval így már azért könnyebb dolgom van ha megszületik .


25+1 hkm

2013. máj. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
En is ugy erzem, h nem menne meg egy babaval es nem is vallalunk tobbet. Szerintem vannak tipikus anyanak valoj, akik az 5. babat is teljes turelemmel nevelik, ok anyanak valok, anya szerepre szulettek. En sajnos nem ilyen vagyok, pedig imadom a kisfiamat,de idegileg nem menne...
2013. máj. 20. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposom van és eddig én is úgy éreztem,hogy nem kell még egy,mert nem és kész. De mostanában,ahogy egyre csak nő és az idő rohan,nagyon is úgy érzem,hogy még egy babát szeretnék,így lenne teljes az életem. Nekem 2 tesóm van és szerintem szuper dolog,ha az embernek van egy testvére, ezért a kisfiamat sem szeretném megfosztani tőle. Persze,nem csak emiatt,hanem magunk miatt is. Én úgy érzem,hogy még egy gyerekhez lenne türelmem,aztán majd kiderül,hogy nagyobbacskának milyen lesz ez a Törpe,de azt mindenképpen szeretnénk megvárni,hogy ovis legyen és csak úgy vállalnánk másodikat.
2013. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
én is ugyanúgy vagyok mint a 3-as!szeretem a fiam de néha úgy gondolom hogy épp elég ő!
2013. máj. 20. 15:17
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ki a fene tudja.....én is úgy érzem, egy elég. De ha lenne 2. (ami csak az anyagiak miatt nincs), fogalmam sincs hogy bírnák. Lehet jól. De lehet rosszul...
2013. máj. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kisfiam pár hónapos koráig azt mondtam, hogy nem kell több baba, egy gyerekünk lesz. Aztán úgy fél éves lehetett, akkor azt mondtam, majd meglátjuk, hogy lesz-e tesó. aztán 1 éves volt, amikor azt mondtam, lesz tesó!! :) Most 2,5 éves és már alig várom, hogy jöjjön az a tesó. Bár most más irányt vett az életünk, így a babaprojektbe csak jövő szeptemberben vágunk bele, de a tudat nyugtat, hogy lesz még egy babánk, ha az égiek is úgy akarják. :)
2013. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is pont úgy vagyok vele, mint a 3-as.
2013. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos kisfiam van akit imádok, de semmiképp nem szeretnék többet mindig is egy gyereket akartam, rengeteget vagyunk kettesben és nagyon nehéz így.
2013. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 16 hónapos, és teljesen egyetértek a 3. válaszolóval.
2013. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!