Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már voltál terhes a második...

Ha már voltál terhes a második babádnál is ugyanazok voltak a tüneteid? Elolvasnátok?

Figyelt kérdés

Nekem csak annyi tünetem volt,hogy fájtak a melleim és pozi teszt elött azt álmodtam,hogy szoptatok.

Még mindig szopizik a babám,1 hét alatt 2x azt álmodtam,hogy szülök. 1x jött még meg csak,február végén.Igazából a védekezésünk annyi volt,hogy a végén használtunk gumit. Ma egész nap hányingerem van.... szerintetek?? Melleim nem fájnak,ami ugye volt.


2013. máj. 10. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ahány terhesség annyi féle, lányommal semmi tünetem nem volt a 6-7. héten kezdődtek a rosszullétek, a fiammal már az 5.héten gondok voltak
2013. máj. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nincs két egyforma terhesség.

Az elsőnél csak nem jött meg,se hányás,se rosszullétek,első három tesztnek nem is hittem...

A másodiknál 5.héten már minden bajom volt,hetekig a wc volt a társam...

2013. máj. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
az elsőnél nem igazán voltam tünetem,talán 2x voltam rosszul.A másodiknál már a kimaradt mensi előtt 1 héttel rosszul voltam,a 15.hétig hánytam
2013. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem,igazából ez az álom ami fura nekem,meg ma nagyon émelygek.egyébként így is teherbe lehet esni ugye? hogy csak a végén használtunk gumit,de azért elég kicsi az esélye gondolom.
2013. máj. 10. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, így is teherbe lehet esni, kicsi a valószínűsége, de megtörténhet. Csinálj egy tesztet és kiderül.
2013. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az,hogy február végén jött meg eddig csak,azóta semmi... még elfogadható?,szopizik még a babám,de már csak reggel keveset.
2013. máj. 10. 12:01
 7/8 A kérdező kommentje:
most néztem meg a naptárat március vége volt,nem február.
2013. máj. 10. 12:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányomnál talán 2x voltam rosszul, most meg... Minden bajom van (folyton szédülök)
2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!