Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Barnás cafatok intim mosakodás...

Barnás cafatok intim mosakodáskor lehetnek terhességkor, menstruáció 3 napos elmaradása után?

Figyelt kérdés

2013. máj. 20. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ez azért annyira nem evidens. Ha jobban vérzel, menj orvoshoz, ha terhes vagy. De ha még nem tudod, akkor lehet beágyazódás jele is, vagy pedig meg fog jönni. Terhességi teszt?
2013. máj. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Épp tervbe van holnap a teszt vétel, nagyon szeretnék már babát, ennyit még nem késett soha és nem is görcsölök. Reménykedem.
2013. máj. 20. 23:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van esély. Nekem minden terhességemnél volt beágyazódásos vérzés. Drukk!
2013. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt mensinél volt 1 hét barnázás, de nagyon kevéske volt viszont minden nap rendszeresen. Orvos azt mondta nem tehetek mást csak pihenni kell amennyit csak tudok... ugyanis ilyenkor dől el, hogy elég erős e a magzat az életben maradáshoz. Hát én pihentem is folyton. Utána még 1x volt ilyen az pár napig tartott. Most 34. hétben vagyok :) Szóval ne emelj nehezet, ne csinálj olyat ami nagyon leterhel, legalábbis amíg nem biztos, hogy most akkor mi is van, mert ha baba akkor most kímélned kell magadat!
2013. máj. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen a 6. héttől kb. a 10-ig. Duphastont írt fel a nődoki, hogy erősödjön a beágyazódás.
2013. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. máj. 21. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!