Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napos késés már terhességnek...

3 napos késés már terhességnek számít? Azaz ha 3 nap késés után megjön az már vetélés? Nagyon kétségbe vagyok esve. Már túl vagyok egy baba elvesztésén.

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Sosem feltétlenül azért késik, mert terhes lettél. Ezer oka lehetett 3 nap késésnek. És ha tudod, hogy terhes vagy, és vérzel, az sem jelenti azt egyből, hogy elvetéltél. Ha terhes vagy és vérzel, akkor egyből fordulj orvoshoz, az előző vetélésed miatt jobban oda kell figyeljen rád.
2013. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Elsokent tesztelj gyorsan, a hcgnek ido mire kiurul, halvany pozitiv is jelezheti azt. De lehet csak kesett a mensid. Spk no ugy vetel el, hogy eszre sem veszi mert mensi alkalmaval el is megy! Fontos azert tesztelni, mert ha igen, akkor a doki segitsegere lesz szukseged,

9+4hkm

2013. febr. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet hormon zavar, stressz is amiért késik!
2013. febr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A késés önmagában nem jelent terhességet, sok más oka is lehet. De ha teszteltél pozitívat, és úgy jön meg, akkor az már igen, lehet vetélés. De mondom, ha nem voltál biztos abban, hogy terhes vagy, lehet hogy csak megjött 3 nap késéssel.
2013. febr. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha 3 nap után lenne esetleg korai vetélésed arra nem érdemes úgy gondolnod, mint egy baba elvesztésére. Az akkor még nem baba, és valószínűleg oka van, ha nem marad meg...

Én úgy tudom (és orvos barátnőm sűrűn bólogat), hogy a korai vetélések akkor keletkeznek, ha nem képes osztódni a sejt, tehát nem elég egészséges ahhoz, hogy baba fejlődjön belőle. Szóval gondolj úgy rá, hogy egyébként menzeszkor is kijön egy petesejt, ha ha 3 nap utn jön ki, az még ugyanúgy csak egy menzesz...

2013. febr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Terhességnek a terhesség számít. A vérzésed késésének ezer oka lehet; pl az is, hogy nagyon szeretnél terhes lenni. Ha a vérzés előtt teszteltél pozit, akkor valószínűleg egy nagyon korai vetélésed lehetett. Ha ilyen volt az előző is, nem ártana kivizsgáltatni, hogy mitől nem tud megtapadni a megtermékenyült petesejt.
2013. febr. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!