Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg babámmal...

Hogy szerettessem meg babámmal a babakocsit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

6 hetes a manó, és akár mikor megyünk sétálni vele, alőbb utóbb üvölt a babakocsiban. HOgy lehetne megszerettetni vele? Neki is kell a friss levegő, meg nekünk is:) Járt valaki ugyan igy?

köszi


2009. okt. 3. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem szerette,most annál inkább.Én mindig csak a környéken sétáltam vele,ha sírni kezdett és nem hagyta abba,akkor jöttünk be.Néha kivettem és megnyugtattam és akkor megmaradt kicsit benne.Kinövi a te babód is remélhetőleg.Sok-sok türelem.
2009. okt. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mózest nem szerette, autós hordozóban sétáltunk, rá lehetett tenni a vázra. Aztán 3 hónaposan lecseréltük a babakocsit egy dönthető sportkocsira, amiből kilát, ezt már jobban tűri, de ezt sem szereti, max egy órát van el benne. Ülni még nem tud, talán akkor majd jobb lesz.
2009. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ugyan igy voltunk a lányommal,orditott ha már a babakocsit meglátta,nem mentünk kétháznyit mikor már fordulhttunk is vissza.A 8hetet betöltötte és szép lassan kezdte értékelni,olyannyira hogy minden du sétálunk kb 2orát.
2009. okt. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én lányom 8 hetes.Utálta a mózest,nem tudtam elképzelni miért üvölt séta közben.Aztán egyszer a vázra tettem a bébihordót(nekünk is rá lehet tenni magában a vázra)és 2 órát sétáltunk!!!Nézelődött elaludt és így felváltva.Azóta imádunk sétálni!Próbáld egyszer ki.

2009. okt. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16 hónapos a fiam, a kezdetektől utálta a babakocsit, és most is utálja. Mindent kipróbáltam végül még egy új babakocsit is vettem, de az sem volt jó. Vannak ilyen babák...bocs a lehúzásért:)
2009. okt. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!