Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos babám gyűlöli a...

4 hónapos babám gyűlöli a babakocsit. Hogyan szerettessem meg vele?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 23. 21:20
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Feltétlenül szeretnéd használni a babakocsit?

Miért nem használsz hordozókendőt?

Úgy még a közeledben is lenne mindig:)

2009. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De akkor már sosem tudom beletenni majd? Úgy értem később sem? Ő már most több, mint 8 kiló.
2009. ápr. 23. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Konkrétan a kocsit utálja, vagy a babakocsis sétákat?

Kilát belőle rendesen? Sok baba unatkozik ilyen idősen, ha nem tud nézelődni. Félülő pozícióba nyugodtan állíthatod már a háttámlát.

Esetleg nézd meg, nem nyomja-e valami, lehet h kényelmetlen volt neki valamiért a kocsi és ezért nem szereti a szituációt.

Ha viszont magát a járgányt utálja, akkor nehezebb a dolgod, mert megpróbálhatod megbarátkoztatni a kocsival. pPl alaposan lemosod és odaállítod neki, hogy nézegesse, fogdossa, rágcsálja, ismerkedjen vele földközelből, aztán idővel a karodból a belsejével is. Vagy bejön, vagy nem.


sok sikert

2009. ápr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%

1.kommentelő vagyok.

igazából én a hordozókendőt arra ajánlottam, hogyha valahova szeretnél elmenni vele. Akkor talán a hordozókendő egy megoldás lehet.

hmm..tényleg nézd meg jól a babakocsitokat a baba szemszögéből, azaz mit lát a pici ha beleteszed? kilát rendesen vagy csak a felhőket látja? Esetleg még Téged sem lát belőle? Vagy otthon játszatok a babakocsival egy kicsit...

:)

Sok sikert!

2009. ápr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom. Igazából néha elalszik benne, aztán 15-20 perc múlva felébred és sírni kezd.. Fogalmam sincs miért. Megpróbáltam már a félig ülő pozíciót, de úgy is csak egy kis ideig élvezte a sétát. Arra is gondoltam, hogy melege van és arra ébred fel...nem tudom, tanácstalan vagyok.
2009. ápr. 23. 21:33
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! az én lányom csak hason hajlandó babakocsizni.Nem tudom miért jó neki így,de muszály mennünk a kocsival , így már próbáltad?
2009. ápr. 24. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!