Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan kell "homerozni", ha a...

Hogyan kell "homerozni", ha a babamnak nincs szeklete a fogzas miatt?

Figyelt kérdés
2013. máj. 21. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
attól függ,hogy milyen lázmérőtök van, de mind a kettőnél ugyanaz a technika, csak a kemény műanyag végűnél vigyázni kell,hogy a nyálkahártyát nehogy felsértsd, a szilikon végű lázmérőnél kisebb az esélye. A lényeg,hogy a végbelébe teszed a hőmérőt,és finom körkörös mozdulatokat teszel, ez ingerelni fogja és elkezd nyomni. Nálunk legalábbis így volt. Vagy adhatsz neki egy fél glicerin kúpot is, az is szokott segíteni. A fenekébe teszed és pár percig össze szorítva tartod a farpofákat,nehogy kinyomja egyből.
2013. máj. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább a kúp. A hőmérőzést nálunk nem szerették.
2013. máj. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
0%
12 éves vagyok, de tudom hogy a fogzás NEM okoz sem lázat, sem hasmenést és szorulást SEM.
2013. máj. 22. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát 12 évesen nem hiszem hogy olyan nagyon sokat tudsz arról, hogy egy csecsemőnél milyen problémákat okoz(hat) a fogzás. De mindegy!


A gyerekorvosunk is mondta,hogy ne adjak túl sok székletfogó ételt a babámnak, mert a foga miatt is lehet székrekedése. Nem mellesleg ő még lázas is volt, mikor a felső 2 fogánál az íny bedurrant. Nem tudom,hogy mennyi idős a babád kedves kérdező,de esetleg a hőmérőzés és a kúp mellett vagy helyett adhatsz neki szilvát kis joghurttal ( ha már eheti és nem allergiás ) az majd kihajtja azt aminek ki kell jönnie!

2013. máj. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ahhan. köszönöm a válaszokat.. azóta megoldódott a dolog.


Hát... 3-as...... :)

2013. máj. 25. 13:31
 6/6 anonim válasza:

járok szakkörre ahol mindent elmondanak, ugyan úgy mint a kismamáknak a védőnő :DD

és nem a fogzás okoz lázat hanem pont fordítva >>> a láz okoz fogzást mert a láz felgyorsítja az anyagcserét.

-szóval attól még hogy gyerek vagyok, úgy látszik mégis többet tudok mint néhány felnőtt.

2013. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!