Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3.5hónapos a kisbabám és...

3.5hónapos a kisbabám és 5napja nem kakilt! Szopizik és kb2hete kezdet el enni répát, almát gyümölcslevet. Mit tegyek h. legyen széklete? V, ez normális h. töb napon keresztül nem kakil?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A répa, alma székletfogóak. Egyébként meg miért adsz már 3 hónaposan ilyeneket? Szerintem függeszd fel es lásd meg, mi lesz a székletével.
2013. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

(Anyatejes babának nem adnék még semmi mást ebben a korban!)


Anyatejeseknél előfordul, hogy napokig nincs széklet, 1 hét kimaradásig normális.

Ha szenved, kemény a hasa, sír, akkor nem kell megvárni az 1 hetet, meglázmérőzheted, ez segít.

2013. ápr. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem kell még hozzátáplálni e föleg ha anyatejes! A gyomrom bélrendszerük kb 6 hónapra készek rá teljesen hogy feldolgozásának mást is! Függesszd fel egyenlöre a kiegészitö táplálkozást! Ki ajánlotta és miért? Fura hogy erröl még nem olvastál...
2013. ápr. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Ezt olvasd el ezeket:

A baba székletéről:

[link]

A hozzátáplálásról:

[link]

2013. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerencsétlen gyerek azért nem kakál,mert már adsz neki székletfogó ételeket és még a bélrendszere sem érett rá!
2013. ápr. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
ezek valóban fogó ételek, próbálkozz barackkal.
2013. ápr. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
74%
Felejtsd el féléves koráig a hozzátáplálást, és adj neki BioGaia probiotikumot (helyreállítja a bélflóráját, emésztési problémákra anyatejes babáknak is ajánlott).
2013. ápr. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
Én 3 éve szültem, akkor a védönö azt mondta hogy 4 honapos korában el lehet kezdeni a hozzá táplálást és hogy almával kezdjem mert az nem fogla meg neki. Nem tudom honnan jött mostanában ez hogy hat honapos kor után jo hogy nem majd 1 éves kora után kezd el ilyeneket kostolgatni......
2013. ápr. 23. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is 4 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást, de az nem 3! És ügyelni kell arra is, hogy mi fogja és mi hajtja a székletet, ezeket váltogatni.
2013. ápr. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem is anyatejes a babám,én 4 hósan kezdtem a kóstoltatást. Most fél éves és már nagyon sok mindent eszik. Nem bánom egy percig sem,hogy így csináltam. De azért a 3 hónap az még nagyon korai... Mi védőnői tanácsra kezdtük bevezetni a gyümölcsöket,mert nagyon nehezen kakilt. Az alma meg is oldotta a dolgot. Valószínűleg azért nincs széklete,mert túl korán kezdted. Várj még 2-3 hetet és folytasd akkor.
2013. ápr. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!