Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szájpenész lehet?

Ez szájpenész lehet?

Figyelt kérdés

Ma vettem észre a két és fél hónapos babámnál, hogy fehér folt van az alsó és felső ajka belső részén. Nem hólyag, de nem is anyatej.

Mi lehet ez? Honnan tudom, hogy szajpenész-e?


2013. máj. 21. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
sztem az szopópárna lehet inkább
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a szájpenész főleg a nyelven, és a szájpadláson, vagy a szájüreg oldalán alakul ki.
2013. máj. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kislányomnak is ilyen volt.Kezeltük szájpenész ecsetelővel,mert a gyerekorvost azt mondta szájpenész.

El is múlt pár napon belül...

2013. máj. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha az akkor glicerines boraxos oldattal kell kenegetni

potom összeg a patikában

2013. máj. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elkezdtem erősebben dörzsölni, és lejött. Talán csak tejlerakódás volt? Van ilyen? Nem vérzik, nem piros, teljesen eltűnt. Szerintetek?
2013. máj. 21. 22:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt. Ha könnyen lejön akkor tejmaradék, de ha kicsit nehezebb, akkor szájpenész, az ragaszkodóbb, de a boraxos cuccal naponta körbe kell törölni a száját. Raksz az ujjadra egy boraxos glicerinnel átitatott gézlapot(rátekered az ujjadra) és azzal nyúlsz a szájába és körbe törlöd neki. Nekünk még külön a patikában receptre kellett kiváltani az ecsetelőt, mert a sima nem volt jó, és sokszor annyira ingerelte az szájtörlés, hogy elkezdett öklendezni aztán meg hányt, szóval azért próbáld óvatosan.
2013. máj. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!