Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos volt a babátok...

Hány hónapos volt a babátok mikor lejjebb tettetek a kiságyat?

Figyelt kérdés

7honapos a fiam ülni még nem ül magától kúszik.

Szerintetek várhatunk még vagy lejjebb tegyük?


Ti csak akkor tettetek le amikor már ült magától?



2013. máj. 21. 22:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Lányom 6 hónapos múlt 12.-én.Tegnap előtt tettük le.Reggel arra lettem figyelmes,hogy a kezével belekapaszkodik és kukucskál ki a rács felett.

Ő még egyedül nem ül fel,de már ülni tud ha leültetem.

Jobb félni mint megijedni elven lejjebb tetettem a párommal.

2013. máj. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Fél éves korában. Felhúzta magát karral és féltünk hogy kifejel belőle.
2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi 9 hónaposan tettük lejjebb a legalsóra, igaz már előtte is kúszott-mászott, de ekkor már feltérdelt, így lejjebb tettük.
2013. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2. na pont ezt csinálja a lányom is.Én is ezért rakattam lejjebb,féltem,hogy kipottyan..
2013. máj. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mikor megtanult ülni,akkor lejjebb tettük nemsokkal, mert arra lettünk figyelmesek,hogy próbálkozik a felállással, így hát jobb félni mint megijedni elven 5 hónapos volt mikor legaljára tettük
2013. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pár napja tettük le.7,5hós.Ő se ül magától,csak kúszik.De már bármikor ülhet,állhat is igy letettük.
2013. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdett kutyázni 5 hónaposan,akkor egy szinttel lejjebb tettük. Aztán 6 hónaposan belekapaszkodott a rácsba,próbálta felhúzni magát,igaz még sikertelenül,de ekkor tettük a legalsó szintre.
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
6 hónapos volt a fiam amikor lejjebb tettük,ülni még nem tudott de már húzta fel magát és hát jobban is tettük mert 7 hósan felállt,de ülni csak 9 hónaposan tanult meg, szerintem tegyétek lejjebb az a biztos.
2013. máj. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!