Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor tettétek lejjebb a...

Mikor tettétek lejjebb a kiságyat?

Figyelt kérdés

Kisfiam 5 és fél hónapos. Hason már pillanatok alatt elkúszik minden irányba és próbálkozik kinyomni magát. Este ahogy lerakjuk aludni, reggelre sose úgy van (keresztbe, ahol előtte a feje volt, ott a lába, stb.). Egyedül ülni viszont még nem tud.

Pár napja volt nálunk a védőnő és azt mondta, mindenképpen tegyük a legalsó szintre a kiságyat. Szerintetek nem korai ez még?


2009. szept. 1. 12:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem korai.
2009. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia

mi akkor tettük le az ágyat eggyel amikor elkezdett ülni.

aztán most egy hónap után teljesen letettük mert egyik reggel felhúzta magát és felállt.

most nyolc hónapos

amióta átfordult magától hátról hasra azóta örökmozgó volt az ágyban reggelre sosem úgy volt ahogy letettem.

de nem volt belőle semmi baj.

2009. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi 6 hósan tettük lejjebb, épp ezért mert ment mindenfelé, felült és onnantól tényleg csak pár hét volt hogy húzódszkodni kezdett a rács mentén, attól meg egy pill. és már ki is bukik az ágyból :(
2009. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ma akarjuk, lányom jövő hétem lesz 6 hónapos.
2009. szept. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi akkor, amikor fel tudott térdelni a kiságyban.
2009. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Kúszni már tudott és időnként négykézláb hintázott. Akkor szólt a védőnő, hogy tegyük lentébb, mert innen már csak idő kérdése, mikor kapaszkodik a szélébe. A rácsos ágyán még aznap leraktuk, oda raktam napközben, ha néhány percre egyedül kellett hagynom. Ahol éjszaka aludt ott még vártunk, mert macerásnak tartottam olyan mélyre hajolni és ott mindig mellette voltunk. Néhány nap múlva már az ágy szélén csimpaszkodott, úgyhogy le is raktuk ott is. :)
2009. szept. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A biztonság kedvéért még ma átszerelem a kiságyat.
2009. szept. 2. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!