Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Segítség nélkül, hogy fog ez...

Segítség nélkül, hogy fog ez menni?

Figyelt kérdés
Egyedülálló anya vagyok már egy ideje. kisfiam 15 hónapos 32 hetes terhes vagyok most a másodikkal. 0 segítség szó szerint egésznap egyedül vagyok a gyerekkel. Folyton velem van így iszonyat anyás mindig a nyomomban van. Aggódom, hogy hogyan fogom megoldani 1 kicsivel még a fiam is elég sokszor kel éjjel és olyankor fel kell vegyem mi lesz ha itt lesz a pici is nemtudom mit kezdjek a helyzettel. Unokatesómnak nem rég született meg a kislánya és elmentünk meglátogatni nem vehettem fel a kicsit mert a fiam egyből jött oda hozzám bujt és üvöltött.
2013. máj. 22. 08:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Szüleid, Anyósék!?

Nem bàntani akarlak, de minek kellett még egy gyerek!?

2013. máj. 22. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hidd el én se így terveztem. Férjem meghalt egy balesetben... édesapámmal élek de ő reggel5től este 10ig dolgozik. anyós , anyu messze laknak
2013. máj. 22. 08:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Írasd a nagyot Bölcsibe, hogy legalább szabad délelőttös legyen!

Ilyen estben, ha nem dolgozol, de hátránOs helyzetű, gyermeket egyedül nevelő vagy, akkor felveszik!

2013. máj. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom. Tudom, hogy a fiad még kicsi, de beszélgess vele arról, hogy szereted és lesz egy testvére...megértik ők is. A bölcsi jó ötlet, de lehet, hogy addig is kéne valami, mert úgy fogja érezni, hogy pont a baba hibája, hogy ő a bölcsiben van, nem veled. Pár nap egy héten valami családi napköziben edzésnek. Próbálj nyugodt maradni és ne gondolj arra, mi lesz. Megérzik a stresszt, és annál jobban csinálják.
2013. máj. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd, ezt találtam még: [link]
2013. máj. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, mindenképp mondogasd a kisfiadnak, hogy lesz egy kistesója, akire majd együtt vigyázhattok, de azt is mondd el neki, hogy nem lehet majd vele egyből játszani. Ha megszületik, vond be minél több teendőbe a baba körül, ne érezze, hogy a kicsi miatt hanyagolod. Amikor alszik majd a baba, játsszál csak vele. Mi lesz a fiaddal, mikor te szülni mész? Jó ötlet, ha viszel haza a kórházból a nagynak valami meglepit, hogy a kistesója hozta neki.
2013. máj. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!