Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha babám már felült, de még...

Ha babám már felült, de még csak a két kézen támaszkodva ücsörög, akkor már betehetem a rendes etetőszékbe, vagy várjam meg, míg támasztás nélkül is menni fog neki?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 08:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit várj amég stabilabban ül
2013. ápr. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy etetés nálunk max 10 perc, én már 6 hónapos korától kezdve etetőszékben etetem, és semmi baja nem lett tőle. Annyi, hogy azóta eszik rendes adagokat, előtte nem volt kényelmes neki, így nem is evett túl sokat. Most már kezd magától félig ülni, napról napra érzem, hogy erősebb a háta, karja, etetőszékben is egyre ügyesebben ül. Szerintem a 10 perctől nem lesz maradandó baja! :) Nálunk sokat segített az étkezések kiváltásában az etetőszék!

7 hónapos baba anyukája

2013. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg, amíg önállóan ül, támasztás nélkül.
2013. ápr. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Csak azért kérdeztem, mert a pihenőszékben már nem igazán akar megmaradni, állandóan felhúzza magát, fel akar ülni. Nálunk is hamar megy a flamózás, 5-10 perc alatt bevágja az adagját. Hát nem tudom.. Mert így is-úgy is ül, ha úgy vesszük, most már 3 napja az ölemben etetem. Az sem a legjobb, tudom, de ha máshogy nem megy?! Akkor már inkább etetőszék, vagy? Mennyivel másabb az, mint amikor az ölemben van?
2013. ápr. 23. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!