Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Titeket is...

Fiús anyukák! Titeket is levesz a lábatokról a kisfiatok?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem akartam fiút, már volt egy lányom, el se tudtam képzelni, meg voltam ijedve. A születésével ez teljesen elmúlt, imádom természetesen őt is, mint a lányomat.

Viszont azt vettem észre magamon, hogy teljesen elolvadok tőle...a lányommal következetesebb tudtam lenni, a fiam levesz a lábamról. Mi lesz ebből később, még csak másfél éves...? Régebben nem értettem a fiús anyukákat, hogy mennyire elfogultak a gyerekkel sokszor. Kezdem sejteni, miért.



2013. máj. 22. 10:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
3 fiam van:)) a nagy 13 éves a középső 4,5 a kicsi pedig 1. Nagyon szeretem mind a hármat, nálunk is én vagyok az engedékenyebb. Nagyon anyás mind a három. Főleg mikor a két kisebb ül az ölembe, és bújnak hozzám és nem győznek puszilgatni. A középső fiam meg egy nap elmondja vagy ötvenszer, hogy: anya nagyon nagyon szeretlek! A kamasz fiamat is meg szoktam ölelni és adok neki is puszit, csak hát ő már nem nagyon engedi. De imádom, hogy férfiuralom van nálunk:))
2013. máj. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!