Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Titeket is...

Fiús anyukák! Titeket is levesz a lábatokról a kisfiatok?

Figyelt kérdés

Én nagyon nem akartam fiút, már volt egy lányom, el se tudtam képzelni, meg voltam ijedve. A születésével ez teljesen elmúlt, imádom természetesen őt is, mint a lányomat.

Viszont azt vettem észre magamon, hogy teljesen elolvadok tőle...a lányommal következetesebb tudtam lenni, a fiam levesz a lábamról. Mi lesz ebből később, még csak másfél éves...? Régebben nem értettem a fiús anyukákat, hogy mennyire elfogultak a gyerekkel sokszor. Kezdem sejteni, miért.



2013. máj. 22. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt babát vállaltunk volna, úgy gondoltuk, hogy én leszek a szigorúbb szülő, nem a férjem. Aztán megszületett a fiúnk és végül úgy adódott, hogy ő lett a szigorúbb. Ez nem azt jelenti, hogy én nem szoktam vele szigorú lenni, vagy ráhagynék egy csomó dolgot, de sokkal jobban vágyom arra, ha sír, mert mondjuk rászólt az apja, mert rosszat csinált, hogy megvigasztaljam, persze nem teszem, szóval ugyanolyan következetes vagyok vele, viszont tovább tart a türelmem és sokkal hamarabb múlik el a "haragom" is. Tehát azért megvan a szigor a részemről is, de sokkal kenyérre kenhetőbb vagyok a férjemnél.:)
2013. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
Nálam is így van az első gyerkőcünk kislány,imádom őt is,de a kisfiammal "szerelmesek" vagyunk.A lánykánk pedig az apukájával van így,és fordítva :D
2013. máj. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, én lányos anyuka vagyok. Azt tudni kell, hogy világ életemben fiút szerettem volna, a terhességem alatt is meg voltam végig győződve, hogy fiam lesz, éreztem :) aztán amikor mondta az orvos, hogy lány, szégyellem, de nagyon csalódott voltam, még akkor is abban reménykedtem, hogy tévedett, elnézett valamit.

Most már 3 éves lesz a lányom és az első perctől rajongok érte. Most tervezünk második babát és remélem, ő is kislány lesz.

2013. máj. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Na ez van nálunk is. Nagyon fogok igyekezni, de nem mindig veszem észre.
2013. máj. 22. 10:48
 5/11 A kérdező kommentje:
2.-nak írtam az előzőt.
2013. máj. 22. 10:52
 6/11 A kérdező kommentje:
Ne értsétek félre, nem szeretem kevésbé a lányomat. Csakhogy az ő manipulációs kísérletei leperegnek rólam (mivel nő vagyok), a fiam vonzereje meg elvarázsol.
2013. máj. 22. 10:55
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

De, engem abszolút levett a lábamról :). Nekem ő az első, kislányra számítottam, nagyon megijedtem, mikor kiderült, hogy kisfiú, fogalmam nem volt róla, milyen lesz (na nem mintha a kislányról tudtam volna :) ).

Annyira imádom, hogy azt el sem lehet mondani... :).

2013. máj. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 ketteske ***** válasza:

Én mindíg is fiút szerettem volna,fiam is született, most lesz 5 hónapos. Nincs viszonyítási alapom, mert ő az első babám.

Az jutott eszembe, hogy a fiús anyukák általában borzalmas anyósok lesznek. Talán ez az oka, amiket írtok? :)

Kiváncsi lennék 30 év múlva a menyünk véleményére! :)

2013. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, egész biztos van összefüggés. Anyósom is a fiaival sokkal elnézőbb, mint a lányával. Jesszus, oda kell figyelnem tényleg!:)
2013. máj. 22. 11:28
 10/11 anonim ***** válasza:
Mind 3 gyerekem levesz a lábamrol,fiaim az idösebbek na ök le tudnak venni a lábamrol ha neki állnak hizelegni ,de a kislányom is tud hizelegni ,viszont mindegyiket imádom .
2013. máj. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!