Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pierre cardin ps 610es babakoc...

Pierre cardin ps 610es babakocsit néztem a ki a kislányomnak de nem tudom hogy jól döntenék e a vásárlásával! Vélemények?

Figyelt kérdés
Esetleg 30000ft-ig milyen babakocsit /Más márka is szoba jöhet/ajánlanátok? Küldök egy linket innen szeretném megrendelni! Nagyon várom a válaszokat! 1 éves kislány anyucuja
2009. okt. 4. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Amit kinéztélegész jó. Mivel 175fokig dönthető a háttámlája, lapra csukható, nagy bevásárlókosár. Szerintem jó és az ára is rendben:)

Amit ajánlani tudok még:

Pierre Cardin PS627-es, Baby Design Mini,BeBeGo KS628

2009. okt. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszike a választ !Még várom a válaszokat mert most olvastam erről a tipusról és nem tul jókat:s tapasztalatokat várok ,esetleg más tipusú babakocsit max 32000-ig
2009. okt. 4. 13:33
 3/5 anonim ***** válasza:
milyen rosszakat olvastál a babakocsiról és hol? csak érdekelne, köszi:)
2009. okt. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
itt gyakori kérdéseken!ezért lenne nagyon fontos h több ember is válaszoljon akinek van ilyen tipusú kocsija!Holnap szeretném megrendelni!
2009. okt. 4. 15:50
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk eredetileg cam combi familiy volt, amiben benne van a sportkocsi is. Hát nem volt jó választás, mert arra biztos, hogy nem használható, hogy gyereket rakjak bele. :-(

Erre barátaim tanácsára vettem a ps610-est. Eddig csak jókat hallottam róla és nekem is bevált. Nagyon praktikus és könnyű tolni vele a picit. Imádom.

Jó babázást.

2009. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!