Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptatok mostanában a DM-től...

Kaptatok mostanában a DM-től C&A kupont? Nektek is ilyen?

Figyelt kérdés
Ma kaptam meg a 7-12 hós kuponfüzetet, amiben a C&A kupon is van, és hát nagyon meglepődtem. A második (olcsóbbik) termék árából 50% jön le, tehát nem úgy mint eddig, hogy egy szabadon választott termékből jön le a kedvezmény, venned kell egy drágábbat is. Ti is ilyet kaptatok?
2013. máj. 23. 21:01
 1/7 kíváncsicska ***** válasza:

Igen ez az új változat :(

Most ilyen kupon lesz bent

2013. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó, alig vártam a kupont, erre nesze neked...

Köszi a választ!

2013. máj. 23. 21:08
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Bírom ezt a hozzáállást. Lényegét tekintve így is jóval olcsóbban jutsz a két termékhez. Mi a francért nem lehet ennek örülni, hanem megint panaszkodni, mert kapsz valamit. Ha nem tetszik nem kell levásárolni.
2013. máj. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert sokan nagyon visszaéltek ezzel. Beregisztráltak 5-6 nem létező gyereket, felvették a kuponfüzetet, majd a különböző aukciós oldalon árulták a kuponokat, a C&A-sokat főleg. Meg tudom érteni, hogy erre a bolt bedühödött. Persze azt sajnálom, hogy ezért a normális emberek szívnak.
2013. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én meg bírom az ilyen válaszokat, amik nem a kérdésre válaszolnak. Sajnos nem tudom majd megtenni hogy levásároljam, és nem azért, mert nem tetszik, hanem mert nem fogok tudni kifizetni egy nagy értékű ruhát a C&A-ban, hogy egy másikat olcsóbban kapjak. Ennyi. Inkább megveszem majd használtan.

A visszaélések meg nem fognak csökkenni szerintem, csak az árak alakulnak majd másképp.

2013. máj. 24. 10:56
 6/7 A kérdező kommentje:

"Lényegét tekintve így is jóval olcsóbban jutsz a két termékhez."

Miért is?

2013. máj. 24. 10:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert ha teljes áron vennél mondjuk 2000 + 2500 Ft-ért valamit, az ugye összesen 4500Ft. Így meg csak 3500 lesz ugyanaz.
2013. máj. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!