Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a legjobb pelenka...

Melyik a legjobb pelenka szerinted?

Figyelt kérdés
2013. máj. 24. 07:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nekünk a pine vált be, ár-érték arányban az a legjobb.
2013. máj. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Pampers Premium Care-rel kezdtünk, aztán a narancssárga Sleep and playt kaptuk csak, de ezzel naponta 4-szer biztos öltöztettem, mert kifolyt belőle a kaki. Most Active Babyt használunk! Ezzel csak akkor van gond, ha nagy mennyiség jön :)
2013. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
a pampersnek nagyon jó akciói vannak ....május 31ig most a rossmannban kártyával és kuponnal 96 db nincs 4000ft.az AUCHION ban is most 96db 4160ft....igaz ez a kettes méret.kicsi lányom 4hónapos 1-2-3 óránként szopizik,soha semmi gond nem volt vele...kivétel amikor én mint béna anyuka rosszul tettem rá:)
2013. máj. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anyács ***** válasza:
Nekünk a Rossmannos Babydream vált be, olyan szinten jó, hogy kislányom ha du 5kor elalszik, másnap reggel durmol, és nem ázik át!!!
2013. máj. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nappalra libero up&go,éjjelre pampers active baby,mert csak ez bírja ki az éjszakát (nálunk).
2013. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
nappalra babylove dm-es,éjszakára pampers premium care,sokadik próbálkozásra ezek váltak be nálunk,3as méretet hord most 4 hónaposan.
2013. máj. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
a Pampers premium és active Baby valamint a Babydream pelenkák váltak be a legjobban:jó nedszívó,puha az anyaguk. Éjszaka a liberoban sosem maradt száraz..
2013. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 sumergo ***** válasza:
Pampers Premium Care. A legjobb szerintem. Most használunk Libero Comfort Fit-et, ez se rossz, de valamiért nem áll olyan stabilan a lányomon, mint a PPC. Néha úgy kicsúszik az oldala, vagy nem is tudom hogyan írjam. Meg a Pampers szerintem jobban engedi szellőzni a bőrét.
2013. máj. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mylove ( Aldis), Rossmannos, Pampers active baby. A kisfiam ezeket használja, összesen kétszer ázott át vele a 2-es méretű pampersnél, de azóta sosem.

De ezt ki kell tapasztald, nem lehet megmondani, hogy melyik a legjobb, ez babafüggő.

2013. máj. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!