Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknél nyáron nagyon hűvös...

Akiknél nyáron nagyon hűvös van a lakásban, hogyan öltöztettétek az újszülött babát?

Figyelt kérdés

És hogyan öltöztettétek otthon nappalra, éjszakára?? Sajnos nincs még bent hőmérőnk, de akármilyen forróság van kint, itt mindig elég hűvös van, még nekünk is kell egy hosszúnadrág, zokni.. a babát mennyire öltöztessem fel?? főleg éjszakára.. elég neki pl: hosszú ujjú body, vékony rugdalózó, hosszú ujjú közepes vastagságú hálózsák ??


Bocsi, ha nagyon hülye kérdés, csak hát aggódok, és nem tudom, milyen ruhákat vegyek neki, mire érkezik. Előre is köszönöm.


23hkm



2013. máj. 24. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
szia!nálunk is hűvös van(vályog ház)én hosszujjú bodyt adok rá rugival!változó,hogy vékonyabbat vagy vastagabbat,ami éppen a kezembe akad,de ma pl adtam rá plussz egy vékony nacit meg egy felsőt is a rugi fölé nappalra!estére meg kicsit be szoktam neki langyítani a fürcsihez,olyan 22-23 fokra és éjszakára csak betakarom egy babapléddel!mondjuk ő már 4 hónapos,de piciként is csak takaróztam!nem használtunk hálózsákot,mert féltem hogy feljebb csúszik a nyaknál és megfullad!
2013. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk is "vályogház hőmérséklet" van, pedig tégla lakás, csak keleti fekvésű is, meg fás részen van, sose süt be még a nap se. Vettem neki már több hosszú ujjú bodyt, van már neki pléd is, hálózsák is, vastagabb rugdalózó is 2-3darab, meg 3db-os tescos vékonyabb rugdalózó, azt gondoltam neki a hálózsák alá. Csak olyan kis picik, és néha még nekem is hűvös van néha, nem szeretném ha fázna :)
2013. máj. 24. 16:24
 3/3 anonim ***** válasza:

Az első két manóm vályogházba született, szóval ismerem a helyzetedet. :-) Én odabenn hosszú ujjú bodyt meg ujjatlan pamut (hűvösebben plüss) rugit adtam rájuk és babapléddel betakartam őket. Hálózsákot sosem használtunk.

Az éjszakai öltözéke annyiban különbözött a nappalitól, hogy akkor általában rövid ujjú bodyt és hosszú ujjú rugit adtam rájuk, általában plüsst.

2013. máj. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!