Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyit ajánlatos...

Szerintetek mennyit ajánlatos kint lenni a levegőn egy másfél éves kisgyerekkel? Ami az egészségének jót tesz.

Figyelt kérdés
Panelbe lakunk, leszoktunk menni másfél órára, kétrészletben. De annyira uncsi lent. Most érzem a családi ház hiányát :-/
2013. máj. 24. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra legalább.
2013. máj. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Annyi kell neki legalább. Nem tudtok hetente legalább egy-két alkalommal elmenni máshová is, pl. állatkertbe, másik játszóra, sétálni, kavicsot dobálni a Dunába, meglátogatni valakit, stb...?
2013. máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyalog, vagy babakocsival, esetleg kismotorral vagytok? Jelöljetek ki egy útvonalat, ahol végighaladtok, de ha eddig is ezt csináltad, akkor most hosszabb legyen. Próbáljatok a kicsinek barátokat szerezni másik játszótéren. Ha van a közelben kutyafuttató, ott is megállhattok 10 percre, azzal is nő az idő, a gyereknek meg mutogathatod az állatokat. Esetleg gyalogoljatok el egy kicsit távolabbi boltba, ez is levegőn töltött időnek számít.
2013. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 hónap múlva lesz másfél éves, de nehéz vele sétálni

inkább tekergünk egy kisebb területen

kavicsot szedeget, dobálgat


én meg állok felette,

néha jó, ha összefutok valakivel


a játszón is ugyanezt csinálja

a hintába sír, a lovaglós játékot se szereti


kismotor se tetszik neki

2013. máj. 24. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Pár hét múlva jobb lesz, de addig próbálj neki érdekességeket mutogatni, vagy másfelé menni vele. Mi olyat is csináltunk, hogy tekeregtünk, ő mutatta, merre kanyarodjunk, mit nézzünk meg. Azt nagyon élvezte.
2013. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi a nap nagy részét kint töltjük a 11 hónapos kisfiammal.(kertes ház)homokozik,hintázik,bogarakat nyomkod,kavicsokat dobál,füvet szaggat,medencézik.én is sokszor unom a kint létet,bent is lenne dolgom,de mindig mutat ki,hogy menni akar....de sztem legalább 1 órát kell kint lenniük.
2013. máj. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és mi van a homokozással?az én lányomat meg szinte csak az érdekli a játszón,mellesleg mi nagyon sokat kint vagyunk,nem bírom őt bent tartani.Szerintem is minimum 1 óra kell.
2013. máj. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!