Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések

A kérdés

Balatonboglár közelében hol érdemes szállást foglalni egy másfél éves kisgyerekkel?

Olcsó magánházra gondoltunk elsősorban. Tapasztalatok?

2013. febr. 26. 18:02  Privát üzenet  

A válaszok

Siófok!

Lehet hajókázni, kacsákat madarakat etetni, szuper játszóterek vannak, nagyon szép a Jókai park!

A strand ingyenes, szén agyon lassan mélyül.

Mi minden èvben voltunk a lányunkkal!

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2013. febr. 26. 18:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, de konkrét házra gondoltam. Ahol voltatok és ajánlanátok.

# 2/3Időpont 2013. febr. 26. 18:16 Privát üzenet

[link]

(Nem tudom máshol hogy van, de pl szemesen van egy nagyon jó homokos part, kisgyereknek kiváló! Szokott lenni nyaranta minividámpark, ott is sok gyereket láttam, mikor voltam)

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2013. febr. 26. 18:24 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Játszósátort érdemes vásárolni? Másfél éves a kisfiam.
Másfél éves fiamnak télre érdemes sportbabakocsit venni?
Mennyi idősen érdemes a gyereknek triciklit venni? Másfél éves a lányom, és nem tudom vegyek e neki, mert a babakocsiból is kiugrik, feláll!
Honnan érdemes kaját rendelni ami másfél évesemnek is nyugodtan adható, és nem drága?
Melyik kerületbe érdemes költözni másfél éves kislánnyal Budapestre? (VI, VII, XIII, XIV és XV közül! )
Munkahelyi baleset (másfél éve) után november közepén mentem vissza dolgozni. Most 8 hetes terhes vagyok. Hogy fogják a GYED-et számolni? Meddig érdemes dolgoznom (3 műszak)?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!