Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mekkora eséllyel lesz beteg a...

Ketteske kérdése:

Mekkora eséllyel lesz beteg a babám, ha én az vagyok?

Figyelt kérdés
fáj a torkom, taknyos vagyok és megy fel a lázam. baba 5 hónapos, anyatejes. gyakran mosok kezet, nem puszilgatom, de mit tudok nég tenni, hogy ő ne kapja el? van rá esély, hogy megússza?

2013. máj. 24. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem igen ,az anyatejes babák ellenálóbbak pont az anyatejjel termelt anyagok miatt...én is voltam taknyos szoptattam mert a dr nénink megmondta ,hogy rögtön ellenanyagot is termelek...persze magas lázzal azért ne szoptass
2013. máj. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen, tudom 38 fölött nem szabad.

köszi a választ!

2013. máj. 24. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát nekünk ez a szoptatás-védelem nem jött be sajnos. 2x kórház lett a vége a torokfájásnak, takonykórnak. A kisbabám így reagált rá. 3 és 5 hós korába kerültünk kórházba.

Bár ő 3. baba, 1. , 2. babánál megúsztuk. Nagy baba, mégis betegesebb.

2013. máj. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk megvédte az anyatej, és a lelkemre kötötte a gyerekorvos, hogy mindenképp szoptassam, pedig 39,6 volt a lázam egyszer.


Nem lett belőle baj, sőt, most a fosós vírust se kapta el tőlem (pedig már nem is szopizik, és puszilgatom agyba-főbe :))


Cebiont már adhatsz neki szerintem, ha aggódsz.

2013. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

van rá esély hogy megússza,persze!


Jó ez így ahogy csinálod! Amúgy nekem is azt mondták,hogy lázasan is nyugodtan szoptassak

2013. máj. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!