Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha csak az egyik...

Az baj ha csak az egyik oldaláról fordul hasra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hónapos. Egész nap a hasra forgással van elfoglalva, már felhúzza a lábacskáit is, és másodpercekig "kutyázik". Visszafordulni nem nagyon akar, inkább sír ha elunja a hasalást. Pedig előbb tudott hasról-hátra fordulni, de biztos most ezt elfelejtette...

Nem is ez a gond, hanem azt figyeltem meg, hogy az egyik oldaláról fordul hasra csak mindig. A másik oldalon ha megpróbálom fordítani inkább rúg egyet és máris háton van, vagy gurul a megszokott oldalán. Ez baj? Vagy csak neki így kényelmesebb? Gyerekorvoshoz majd jövőhéten megyünk, és 5 hósan voltunk fejlődés neurológián ahol azt mondták minden rendben vele, normálisan fejlődik.


2013. máj. 24. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj. Én segítenék neki felemelni a lábát, és fordítani. Tornáztatod egyébként? Nem husi?
2013. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Husinak husi :) 8,5 kiló. Szoktam neki segíteni, tornázgatni, mit hogy kéne... Már egy ideje forog hasra és nagyon is jól megy, de ez most feltűnt néhány napja.
2013. máj. 24. 22:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Az egyik oldaluk általában erősebb, főleg, ha úgy is alszanak. A fiam is husi volt, lustább, mint a nővére. Látatlanba szerintem nincs vele gond, de a masszázs, és a torna jót tesz.
2013. máj. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!