Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kezdjek a rengeteg sírással?

Mit kezdjek a rengeteg sírással?

Figyelt kérdés
Kislányom 9,5 hónapos és csak az elején volt nyugodt baba, azóta meg elég kis sírós, de ami meg mostanában van, teljesen kikészülök idegileg, de nagyon imádom őt! De semmit sem tudok már szinte megcsinálni, semmi nem köti le, csak néhány percig, nekem meg úgy kell megcsinálni a teendőket, hogy közben a sírását hallgatom. Már nem tudok mit kitalálni, hogy ne legyen ez egész nap! Csak kézben szeret lenni! Ha leteszem, ordít! Már teljesen belefáradtam! Mit tegyek, hogy változzon és nyugodtabb baba legyen?
2013. máj. 24. 23:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem róbáltad még hogy magadra kötöd, kendőben vagy mei pei-ben és ugy teszel veszel? Sok anyukának bejön. Igy mosogat, pakolászik, főz. A kezed szabad igy tudsz csinálni dolgokat.
2013. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez a babák természetes tulajdonságuk. :) Tégy az előző tanács szerint, hidd el, el fog múlni, nálunk is ez volt és elmúlt. Mindig kézben volt.
2013. máj. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mei tai lesz az...
2013. máj. 25. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mei tai.

Biztosan nem lesz könnyű.

Amúgy veled és a pároddal minden rendben van? Mert átveszik a hangulatot nagyon. Veszekedtek? Vannak gondok? Lehet még a szeparációs szorongás is, jöhet a foga szóval bármi.

2013. máj. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányom dettó ugyanez

Most elsz 9 hónapos, az első 2-3 hónap szuperül telt, azóta csak sír,és sír,és sír.

Nálunk nem kell feltétlen fogni, csak a közvetlen közelében lenni.

ÉN nem tudom hordozni, közel 9 kg, rettentően fáj a hátam.

Vannak jobb napok és rosszak, pl a konyhában kifejezettn utál lenni, hiába vagyok mellette ott a sok játék,csaks ír és sír. Elég kiborító. REmélem hamarosan jobb lesz!!

Egyébként nálunk a házaságunkkal is mindne oké, szerintem ők csak ilyen kis bújós, sírós babák:(

2013. máj. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor nem vagyunk egyedül :)! Kengurunk van, de már a kislányom is majd 9 kg, szóval elég nehéz lenne így tenni-venni a lakásban! Párommal jó a viszonyunk, persze néha előfordulnak kisebb viták, de kinél nem, de ordítozni nem szoktunk, szóval ez nincs kihatással a kislányunkra. Akkor lehet, hogy a fogzás vagy a szeparációs szorongás miatt sírdogál. Ez a szep. szorongás mikor fog elmúlni?
2013. máj. 25. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!