Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Válaszolna valaki nekem is?...

Válaszolna valaki nekem is? Köszönöm.

2013. máj. 25. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiamnak is volt enyhe hasmenése, 2-3 napig. Akkor kezdődött, amikor már láttam a fehérséget az íny alatt, 2-3 nap múlva ki is bújt. Se előtte, se utána nem volt hasmenése. Ha már látod te is a fehér foltocskát az íny alatt, hamarosan kibújik és reméljük a hasmenése is megszűnik. Milyen idős a kicsi? Első fogacska lesz?
2013. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

négy hónapos, és első fogacska lesz! Remélem legalábbis, hogy a foga a "baj"!

köszönöm a válaszod!! :)

2013. máj. 25. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
31%
Soha nem hallottam olyanról h babának hasmenése lenne fogzástól :O de akkor ezek szerint van ilyen???
2013. máj. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mit értesz hasmenés alatt. Ha naponta többször van kicsit hígabb széklete, az még rendben van fogzáskor. De ha naponta tényleg sokszor nagyon híg, vizes a kakija, akkor én megmutatnám dokinak, nehogy valami vírus legyen a ludas.
2013. máj. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
első vagyok: én vittem minden egyes fogbújás előtt a fiamat, mert azt hittem valami vírustól lehet. Nem állandó jelleggel volt "hasmenése", inkább naponta 2-szer hígabb széklet. Mindannyiszor a fog kibújása előtt jelentkezett, amikor áttört a fog elmúlt. A magas láz nem lehet fogzástól, enyhe hasmenést, hígabb székletet okozhat a fogzás, akit ismerek, náluk is jelentkezett ez. Persze, ha nem múlik neki, mutasd meg orvosnak! :-)
2013. máj. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogyha naponta néhányszor kicsit hígabb a kaki, akkor az valóban betudható a fogzásnak. Az én lányomnak is hígabb a széklete néhány nappal a fog kibújása előtt, ki is csípi a popsiját, és a napi 1-2 kaki helyett van 3. De ha tényleg sokszor és nagyon vizes széklete van a babának, akkor az nem a fogzás miatt.
2013. máj. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!