Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges hogy szülés után...

Lehetséges hogy szülés után összement a mellem?

Figyelt kérdés

Sosem volt nagy mellem sajnos..terhesség alatt és amég szoptattam végre nagyobbak lettek.

Aztán elfogyott y tejem a szopizâs abba marat a mellem pedig kisebb és lóg is... :-(


Járt más is így mint én?

Normális?



2013. máj. 25. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze,nekem is mindig kicsi volt,de szoptatás után még kisebb lett,mint terhesség előtt. És olyan üres,puha. Ez van sajnos. Mondjuk én még ráadásul nagyon le is fogytam,soványabb vagyok mint terhesség előtt.
2013. máj. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hát, benne van a pakliban. sok nő ettől való félelmében nem akar szoptatni egyáltalán
2013. máj. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem a szoptatás miatt van.

Én sajnos csak egy hónapig tudtam szoptatni

2013. máj. 25. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:

végülis mindgey mitől van. az tuti, h a terhességgel járó hormonális változások okozzák, talán mindegy is, h pontosan melyik része (bár szerintem egy hónap szopi azért már rátesz). sajnos ilyen is marad, hacsak nem plasztikáztatsz :-(


hajlam kérdése amúgy és talán picit a koré. van, akinek nagyobb marad a melle, mint terhesség előtt volt, van, akinek kicsi lesz és plöttyedt.

2013. máj. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a szoptatástól megy össze, és nem is attól változik az alakja. Sajnos egyáltalán nem tudtam szoptatni, mégis összement, csúnya lett, és lóg.
2013. máj. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Csatlakozom az összement mellű nők klubjához :)! Sajnos én is így jártam! Szerencsére melltartóban nem látszik, hogy eredetileg lóg! Én sem voltam soha nagy mellű, terhesség alatt telt és szép lett, szülés után szoptattam is egy ideig, aztán elapadt a tejem, azóta kicsik, lógnak és üresek, ahogy már más is írta, semmi teltség nincs benne, ami azért zavar! Hát ez van! Én úgy fogom fel, hogy bárcsak ez lenne a legnagyobb gondom, de sajnos nem ez! Próbáld te is elfogadni magad így! Lényeg, hogy a férjeinknek tetsszünk :)!
2013. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 10 hónapig szoptattam. Amég nem voltam terhes, kicsi, kemény mellem volt, mostmár kicsi és puha ;)

Dehát ez van!!!

Ennél nagyobb problémám ne legyen.

Anyukám egyáltalán nem szoptatott és neki is puha lett az előtte gyönyörű melle. Inkább a hormonok miatt lehet.

De legalább könnyebben vizsgálható lesz majd ha emlőrákszűrésre kell mennünk, szóval előnye is van.

2013. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!