Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi változott a szülés...

Kinek mi változott a szülés után? Férj, szex?

Figyelt kérdés
Úgy értem,hogy a gyermek születése után ugyan úgy ment a szex közöttetek,mint azelőtt?21 hónapos a kislányom már és hát az első perctől fogva nyűgös,hisztis baba!Sokat éjszakáztunk vele,kínlódtunk az evéssel!Ha elmentünk valahova hisztizett majdnem,hogy szégyelltem magam olyan hisztit levágott!Ez megy a mai napig!Anyósommal élünk és vele is fogunk,mert anyagiak miatt semmi lépési lehetőség nincs!Kiderült,hogy Anyósom rosszindulatú gyomor daganatos!Elkezdtük a kemót,hordtuk ahova kellett!A férjemmel nagyon sokat vitázunk ezen,mert Anyósom teljesen elhagyja magát és közben azt szajkózza mindenkinek,hogy ő meg tesz mindent,mert meg akar gyógyulni!Nem érdekli semmi!Én már majd meg bolondulok,mert főzök,takarítok,meg ha menni kell boltba,postára akárhova viszem magammal ha beteg ha nyűgös!Nincs kire bíznom!Kicsit ki kellene kapcsolódnom,mert már érzem,hogy kész vagyok!Nem tudok aludni éjszakánként csak forgolódok!A férjemmel már hónapok óta nincs semmi szex köztünk,mert fáradt amit meg is értek,mert 4 műszakban dolgozik,meg itthon a kert és hát a lányom is 10-11 óra körül alszik el este!Semmi életünk!Többször említettem neki,hogy ennek nem lesz jó vége változtatni kell,mert válás lesz a vége!Mit tegyek,mert már megbolondulok???
2013. máj. 21. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár még csak fél éves a lányunk, de ugyanolyan fantasztikus és gyakori a szexuális életünk, mint terhesség alatt, vagy előtt.

Férjem is 3 műszakban dolgozik kemény fizikai munkát, sokszor szombatonként is, így ő is fáradt, de a szeretkezésre mindig szakítunk időt, nagyon sokszor megkívánjuk egymást.


Ezen valahogy nektek is változtatni kellene, mert a szex az egyik fő alappillére a jó párkapcsolatnak.

Hidd el, kielégítő szexuális élettel a gondok is könnyebben átvészelhetőnek tűnnek.

2013. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Örülök neki,hogy nektek jó minden!Én is mondtam már a férjemnek meg sokszor beszélünk róla!Mondja ő is,hogy ez így nem jó stb. de elmondja és minden marad a régi!
2013. máj. 21. 22:02
 3/9 Kerria ***** válasza:

Lényegesebben kevesebbet vagyunk együtt, nemcsak a szex, de a bújás is. A kezdeti idő nekünk is kemény volt. Kólikás hasfájással küzdöttünk (este 6kor elkezdett sírni/ordítani, és hajnal 2-ig ez így ment). Aztán ezen túl lettünk. Ma alvás tekintetében szerencsés vagyok, mert este fél9-9 körül alszik el, így utána lenne időnk. Mégis sokszor dolgozik ekkor a férjem... Tény, nagyon sok mindent megváltoztatott a kislányunk, de azért valahogy meg tudjuk oldani a szeretkezéseket, együttléteket is. Pocakban a tesó ;) Kislányom most 17 hónapos.


Az biztos, hogy időt kéne szakítanotok egymásra is! Ezt nagyon jól látod. Más rokon, barát, akinél hasonló korú gyermek van... és pár órára át lehetne adni a gyerkőcöt? (mozi, egy kis pihizés... addig)

2013. máj. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nincs általános szabály. Van akinek pár hét után visszaáll minden az eredeti kerékvágásba, van akinek később, és van aki elválik. Nyugi te nem az azonnal minden happy, a gátseb gyógyulás után kategória vagy, de hidd el nagyon sokan vannak így. Picit lazíts, még ha pihenni, kikapcsolódni nem is tudsz igazán a leírtak miatt:( Ne akard görcsösen, hogy minden ugyanolyan legyen mint régen. Kicsit találd meg ennek az életformának az örömét, játszótéri anyukák(már ha jártok ilyen helyekre), séták a gyerekkel, receptek, törődj magaddal, vannak kevésbé idő, és pénz rabló apróságok is: egy fagyi, egy jó film, vagy könyv, kis lakásátrendezés, csevegj a neten... A férjed is fel fog rád figyelni, ha látja, hogy nyugodtabb vagy, és jól érzed magad. A lényeg, hogy nyugi!! Nem tart örökké ez az állapot! Nekünk nyugodt babánk volt, nagyon könnyű volt vele, bár segítségünk nekünk sincs, egy pillanatra sem, de nekünk most, 4 év elteltével kezd rendeződni a kapcsolatunk... Azt hittem soha nem következik be, de mégis eljött. De ugyanolyan én már nem leszek. Mindenkinél más szerencsére, de én megváltoztam. Vadmacskából anyatigris, ez van. Attól még van szex, és jó is, de ritkábban, és álmosabban...:)
2013. máj. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs!Van,de nincs!Sógornőmék sohasem érnek rá,meg őket csak a saját családja érdekli!A férjem pedig mielőtt lett volna a kislányunk sokszor volt az ő gyerekeivel!Senki nincs!Anyósom is akkor tud vigyázni a gyerekekre ha nekik kell!Anyukám 100 km-re lakik,bátyámék meg 150 km-re!
2013. máj. 21. 22:26
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ahogy írtam nekünk még van egy dolog az Anyósom!Mindig kiadja mit,hogyan ez a hülye férjem,mert már nem tudok mit mondani mindent megcsinál csakhogy nehogy balhé legyen!Azt hiszi Anyósom,hogy minden úgy van,mint régen!Csakhogy ott van a kislányunk akivel törődni kell!
2013. máj. 21. 22:29
 7/9 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem önző vagy!!

Az anyósod, azaz a férjed anyukája - úgymond' - haldoklik. Mit vársz tőle??? Biztos nem könnyű lelkileg a párodnak sem + 4 műszak!!!


Szar időszak, amit túl kell élni! Ne válással fenyegetőzz, hanem legyél türelmesebb hozzá! Hidd el, nem neked a legnehezebb most!

Tudod: "jóban - rosszban"


Neked az a problémád, hogy "kicsit ki kéne kapcsolódni", neki meg az, hogy nemsokára meghal az anyukája + gürcöl a saját családjáért + még a felesége is hisztizik, hogy elválik tőle...

Gondold már végig!!


Szégyelled a gyereked, mert hisztizik. Elválsz a férjedtől, mert problémája van és most nem te vagy a világ közepe. Haragszol az anyósodra, mert rákos és nem segít.

Ááááááááááááááááááááááááá

2013. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
8 hónapig a sírás kerülgetett, ha a szexre gondoltam, mert kemény szülésem volt, egyébként a hormonjaim se voltak a topon, így nem is kívántam. A férjem két helyen dolgozott reggeltől estig, szoptatni nem tudtam, csak fejni, ami napi 6 órát vett igénybe, a többi alatt próbáltam megcsinálni mindent, ami a háztartásban kell. Emlékeim nem is nagyon vannak erről az időszakról, csak fényképek. Afféle zombi-üzemmódban éltem, nehéz volt mindenkinek, de aztán hirtelen valami megváltozott. Peteérésem lett, és elfújták minden bajomat. :D
2013. máj. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8 hetes a kisfiúnk és a szex fantasztikus. A férjem újra olyan gyengéd mint a kapcsolatunk elején és ez most nekem nagyon tetszik. Szerencsénk van mert 2 hete beállt a pici, fél7kor fürdés, evés és fél8kor legkésöbb már alszik. Utána én még elrendezek ezt-azt, tápszer bekészítés, fürdés stb... és kb 8-től együtt vagyunk alvásig. Sokat beszélgetünk és jó minden. Amiben tud segít is ha megkérem.

Anyuék itt laknak a faluban, a baba 1 hetes kora óta vigyáznak rá amikor csak kell (bevásárlás stb...), hétvégén egy nap elviszik magukhoz és ott van fél-1 napot, ez nagyon jó arra hogy ilyenkor tudok rendesen takarítani, főzni egy jót és kiülni a férjemmel az udvarra beszélgetni egy kis bor mellett.

Sajnálom hogy neked ilyen nehéz, muszáj lesz leülnötök beszélni erről mert nem lesz jó vége így... :(

2013. máj. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!