Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül lehet hagyni egy 2...

Egyedül lehet hagyni egy 2 hetes babát?

Figyelt kérdés
Rettenetes lelkiismeret furdalásom van:((( 1 órája bőgök már hogy lehetek ilyen?
2013. máj. 25. 19:46
1 2 3 4
 1/35 Kerria ***** válasza:
76%
hol hagytad egyedül?
2013. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
76%
Fejtsd ki kérlek! Mi a baj?
2013. máj. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
83%

Hogy érted, hogy egyedül?

Elmentél és egyedül hagytad a lakásban? Vagy dolgod volt, sírni kezdett és nem tudtad azonnal felvenni? Nem mindegy...

2013. máj. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Nem bírtam a szagom és elmentem tusolni. Közben meg azon járt az agyam hogy biztos megfullad vagy valami történik vele betörnek vagy nemtudom. 5 perc volt az egész. De pokoli volt. Többet nem hagyom magára inkább nem fürdök. Nagyon lelkiismeretfurdalásom van.
2013. máj. 25. 19:51
 5/35 Kerria ***** válasza:
91%

Jaj, ne viccelj... én anno nyitott fürdőajtónál tusoltam, hogy halljam ha sír.


Emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod. Nyugi.

Bébiőrződ van? Valószínű azzal jobban megnyugodnál.

2013. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
83%
Ez most komoly???? :/ Ez nem normális komolyan. Tényleg nem rosszból de ezen változtass mert ez borzasztóan hülyeség amit csinálsz!!!!
2013. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
91%

Bocs, de bolond vagy!

Szokj le a paranoiáról! Mi az, hogy nem fürdesz?! Ezentúl majd magad alá csinálsz, mert sokáig tart a nagy wc?!

Hidd el, nem fognak betörni, nem fullad meg a baba (főleg, ha van légzésfigyelőd). Azért ennyire nem kell paramaminak lenni!

2013. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
82%
wc-re h mész el??? vagy mióta megvan a gyereked azóta most fürödtél először???? Inkább magad alá csinálsz majd vagy viszed magaddal??? Az ég világon semmi baja nem lesz!!!!
2013. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%
Figyi, ha ennyire parázol, tedd be a babát egy hordozóba, vagy mózeskosárba és vidd magaddal a fürdőbe. Nem vagy bolond, csak most érzed, hogy mekkora felelősség is anyának lenni.
2013. máj. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%
Én értem miről beszélsz... Az első pár hétben én is csak akkor mentem el zuhanyozni, mikor apa hazajött... Aztán ez a túlzásba vitt szorongás, féltés enyhülni fog ám! :) (Ja, és nem csináltam magam alá természetesen, de nyitott ajtónál, és extra sebesen végeztem a dolgomat.. :D :D)
2013. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!