Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapos a kislányom és...

Egy hónapos a kislányom és egy szobába alszom vele. Szeretnék visszamenni a hálóba a párom mellé, de nem merem ott hagyni a picúrt! Szerintetek mi a legmegfelelőbb idő ahhoz hogy egyedül lehessen hagyni éjszakára?

Figyelt kérdés
2012. máj. 17. 12:17
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem viszed be a babát a ti szobátokba? És akkor te a párod mellett vagy és a lányod sincs egyedül. :)
2012. máj. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
35%

2-3 éves kor ,szerintem ,amikor maga kezd önállósodni

Én nem hagynám magára éjszaka ,baba mama ágy a legbiztonságosabb.

2012. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy azt szeretnénk ha a saját szobáját szokná meg, ill. a mi szobánkba nem fér be a kiságy. A közöttünk alvás szintén kizárva mert ismerősök hibáiból tanulva arról szinte lehetetlen leszoktatni. Ezért is vagyok tanácstalan.

Egyébként köszönöm a gyors választ.

2012. máj. 17. 12:25
 4/48 anonim ***** válasza:
89%
Én 6 hetesen visszaköltöztem a saját hálónkba. Volt légzésfigyelője, és ha felsírt az meghallottuk mert közel volt a másik szoba. Nekünk bevált ez, azóta szinte átalussza az éjszakát.
2012. máj. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon pici, ne hagyd magára! Ráadásul még éjszaka is szopizik, nem?
2012. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
56%
Neki még szüksége van rád. Ne hagyd magára! Ő legyen a fontosabb neked!
2012. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
62%
Ő még olyan pici!Én nem hagynám egyedül.Nekem 3 gyermekem van.Elég sokáig egy szobában aludtunk.Majd eljött az az idő amikor ők igényelték a külön alvást.Nem mondhatom hogy nehéz volt "leszoktatni"őket a szülői ágyról,szobáról....Esetleg vegyél egy bébiőrt amin keresztül hallod a kicsit ha megébred és átmész hozzá!
2012. máj. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
62%

szia!

Én 7 hós koráig aludtam vele a szobájában, utána egyszerűen kiköltöztem a párom mellé. Nem volt semmi gond.

Mindig az ágyában aludt el, szopi után oda tettem vissza, csak ha nagyon nyűgi volt, akkor vettem magam mellé.

Még nagyon pici, várj pár hónapot!

2012. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
67%
:O majd visszaszokik magától ,jelzi az igényeit. Az ember alig várja a babáját , miért akar valaki egy csecsemőt önállóságra szoktatni??? Nektek még együtt a helyetek.
2012. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
74%
így van! Ti még össze vagytok nőve, és ezt te érzed is ott belül, hogy még nem mered otthagyni. Ne is hagyd! A párod megvár.
2012. máj. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!