Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek valaki rábÍzna...

Szerintetek valaki rábÍzna egy 12 évesre a gyerekét?

Figyelt kérdés
Én Amerikában élek, és az egyik ismerősöm megkérdezte, hogy kereshetne-e zsebpénzt azzal, hogy az én 5 és 3 éves gyerekemre vigyáz. Mit válaszoljak? Könyörgöm segÍtsen valaki!

2013. máj. 25. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem bíznám egy 12 évesre a gyerekeimet, hisz még ő maga is gyerek.
2013. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen gyerek. Én megmondanám neki, hogy legeslegkorábban 16-7 éves korában. Előbb nem. Ez nem játék, túl picit ehhez a gyerekeid.
2013. máj. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

12 évesre nem, főleg nem egy dackorszakos 3 évest.

15-16 éves kor után talán, ha jól ismerem.

2013. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt dolog. Nekem a nagylányom 12 éves, nagyon okos, megbízható gyerek, de ő még csak gyerek. Elkalandozik olykor a figyelme, és elég csak egy pillanatra nem figyelni...

Szóval én csak pár percre szoktam kérni a segítségét, órákra nem engedem.

2013. máj. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Normalis szulo biztos nem.

Ne haragudj, en ugy gondolom, hogy gyerek ne vigyázzon gyerekre.

Ennyi

2013. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs az a pénz. Amit megengednék, hogy amikor én is itthon vagyok, akkor eljátsszon velük a gyerekszobában vagy az udvaron, én meg közben mondjuk kivasalnék vagy megfőznék. De ott lennék kéznél és legalábbis hallanám, mit csinálnak.

Egy 12 éves gyerek nagyon gyerek még, egy hároméves és egy ötéves gyerkőc pedig nem könnyű eset, vannak ötleteik, csinálnak sok butaságot, szóval nem bíznék meg egy gyerekben, hogy tudja, mit csináljon bizonyos helyzetekben.

2013. máj. 26. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem!!!
2013. máj. 26. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

12 évesen rám bízta nagyném a 2 éves lányát mikor náluk nyaraltam, s délelőttönként dolgozott.

Etettem, itattam, sétálni vittem...

Másik nagynéném is ugyan így rám merte hagyni a 4-5 éves fiait!

Ez azon múlik, a 12 éves mennyire felnőtt, felelősség tudó!

Én 9 évesen egyedül jöttem haza a suliból, 10 évesen már a Húgom is én hoztam el az Oviból, s estig egyedül voltunk otthon, míg Anyuék haza nem értek!

2013. máj. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.Én 11 évesen vigyáztam a szomszéd csecsemő kislányra,aztán folyamatosan évekig.Ez a 12 éves szellemi fejlettségétől függ.A kolléganőm 10 éves lány vigyáz néha a 2 éves kisöccsére.
2013. máj. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A tesóm is vigyázott 11-12 évesen pici, járni még nem tudó babára nagyon sokszor. Egész délelőtt vagy délután. A baba szülei értelmiségi, normális szülők, a húgom meg megbízható, szabálykövető gyerek volt. Mi is sokat voltunk otthon egyedül hagyva. Azt gondolom, ha jól ismered a 12 évest és ő is megbízható, szabálykövető gyerek, 1-1 órára rá lehet bízni. De csak 1 gyereket.
2013. máj. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!