Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Abból lehet baja 11 hónapos...

Abból lehet baja 11 hónapos fiamnak ha minden nap eszik húst? Csirke vagy disznó húst

Figyelt kérdés
Főzelékébe szoktam tenni!
2013. máj. 26. 11:10
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem lehet baja. Enyémek is minden nap esznek/ettek husit. Az jó dolog :) (sokkal jobb, mint pl fehér kenyeret enni minden nap)
2013. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Az mondjuk számít, hogy milyen alapanyag, mennyire van telenyomva vacakokkal.
2013. máj. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

[link]

[link]


A mi családunk nem eszik mindennap húst, így a lányomnak sem adok mindennap. kb 2-3 naponta kap.

Szerintem ezt mindenki maga döntse el, az, amit belinkeltem, azt meg vagy jónak látja az ember vagy nem, mármint úgy értem hogy hasznosnak vagy sem...

Én nem irtózom a hústól, félre értés ne essék... imádom,nagyon is... de mindennap azért nem ennék

2013. máj. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a védőnő kifejezetten javasolta a minden napi hús fogyasztást, ha meg nem azt adok neki a főzelékhez, akkor sajtot. Nagyon ritka, hogy egy nap kimarad a hús.
2013. máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi egy héten 2-3 alkalommal eszünk húst, többre nincs is szükség a szervezetnek. Zöldséget és gyümölcsöt viszont minden nap fogyasztunk valamilyen formában, a kicsi is nagyon szereti.
2013. máj. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!