Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 6 hónapos babának...

Adhatok 6 hónapos babának disznó húslevesből répát és krumpli?

Figyelt kérdés
Már eszi a répát és krumplit is. hús és a fűszerek miatt kérdezem. a válaszokat előre is köszi
2010. máj. 30. 17:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

hát inkább ne...csak mert olyan kis fejletlen még a gyoruk, erős fűszer nem tesz jót neki

Inkább főzd meg külön

2010. máj. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Adhatsz neki. Én adtam is a lányomnak, szereti is.
2010. máj. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is adtam már neki,és ö is nagyon szereti!:)

2010. máj. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
21%
Én meg külön sem adtam 11 hónapos koráig a répát. Ahány újság, könyv, internetes oldal, annyiféle felfogás, ezért úgy döntöttem, hogy a védőnőre hallgatok, hogy mikor mit ehet, és ő azt mondta, hogy a répában sok a nitrát.
2010. máj. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
barátnőm már 3 hónaposan adta a husilevest zöldségekkel összeturmixolva a babájának.és egészséges fejlett baba.
2010. máj. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
A védönö aztmondta ne adj répát 11 hós koráig? Nekem meg aztmondta kezdjem azzal. Nagyon szereti, mondjuk mindenben van valami, ami miatt nem kéne adni. valamit meg enniük kell.
2010. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok bocs, én adtam, semmi baja az ég egy adta világon.
2010. máj. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

30 év körüli gyerekek anyukája vagyok. A mi időnkben bátrabban és korábban adtunk főtt ételekből a gyerekeknek. Most ezt nem engedik. Ha igaz azért van most sok allergiás fiatal,mert korán elkezdtük etetni őket.

Arra azért emlékszem, hogy disznóhús levest még én sem adtam ilyenkor.Fiatal csirke levesből adtuk a zöldségeket.

2010. máj. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se adj meg neki, mert tul zsiros lehet ha serteshussal eggyutt fott. Inkabb ami csirkehussal fo, azt.
2010. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
11%

Szia!

Nyugodtan adhatsz neki, sőt még egy kis levét is tehetsz a babádnak bele. A húsleves az egyik legegészségesebb étel a világon, az én babám nagyon szereti. Az aki meg azt mondja hogy ne adjál Neki, biztos mű kajákkal eteti a gyerekét.

Üdv.

2010. máj. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!