Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mijért nyügös már 4 vagy öt...

Mijért nyügös már 4 vagy öt napja a 4hónapos babám?

Figyelt kérdés
már négy öt napja szopizni sem akar rendesen másfél orákat alszik de mindig ásit,ha fent van akkor állandóan sir,már nem tudok vele mit csinálni,kérlek segitsetek ha volt már valakinek ijen problémája.

2013. máj. 26. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Jön a foga gondolom.
2013. máj. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
erre már én is gondoltam,nézegettem az inyét de nem dizzat meg nem is különösen piros,probáltam rágokát de nem akarja,igaz nyáladzik mindig meg a kezét tömi a szájába,tudsz esetleg valami jo modszert rá hogy kicsit jobb legyen?
2013. máj. 26. 17:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet azért mert az enyém is nyűgös... front van. Hideg. Hirtelen változott az időjárás.
2013. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 4 hós a fiam . Ugyanezt csinálta.

Keveset aludt, evés közben többször is kiköpte, visított. Öklét rágta, folyt a nyála.

Nem tudtam vele mit kezdeni,mert a rágókákat ő sem fogadta el.

kb 2 hete kibújt 2 pici csücsök fogacskája. Na, azóta nyugi van.

Szerintem türelem és ti is túl lesztek ezen... :)

2013. máj. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"Dejó", nem vagyok egyedül. :S Az én kisfiam is 4 hónapos lesz, már pár napja kivagyok idegileg. Ráadásul a hasa is fáj...ha épp sikerül túllendülni a pocakproblémán, akkor más miatt nyűgös. Így megy ez egész nap, napok óta.
2013. máj. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!