Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortol lehet kivinni a...

Mikortol lehet kivinni a levegöre a 9 napos babamat? Mennyi idöre?

Figyelt kérdés
2009. okt. 5. 09:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont 9 naposan vittem ki először a babát, de akkor még csak az erkélyre tettem ki jól felöltöztetve egy negyed órára. Másnap már fél órát aludt a levegőn. Utána pedig már levittem az udvarra is és a kinn töltött idő egyre nőtt. Szerintem már két hetesen órákat sétálgattunk. Persze nyári születésű baba és akkor nagyon jó idő volt. Ez attól is függ, de ha hűvösebb van jobban felöltözteted. Régen volt az a nézet, hogy hetekig benn volt a kismama a gyerekkel a szobában. De a jó - persze nem gázos-füstös helyen tett - sétáktól nem lesz baja.
2009. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tíz fok felett 3 hetes kortól, ha hidegebb van, akkor 4 hetes kortól. Először csak pár percre, aztán lehet lassan növelni. Álltalában a babák nem bírják tovább először, fura nekik a szél, a hőmérséglet, az erős fény stb...

De nyugi, hamar belejönnek és akkor már egy-másfél órát is kinnt lehet lenni.

2009. okt. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A babát mindig babakocsiban vidd ki ne ölben,mert a babakocsi védi a széltől így nem kell félni hogy huzatot kap.Amúgy ma ha nálatok is ilyen szép az idő nyugodtan vidd ki egy 10percre,holnap 15-re és így fokozatosan minden nap,mert mindjárt itt a rossz idő(a gyerekek sokkal jobban bírják a csípős hideget mint a nedves, párás,esős időt).A hat hét pedig arra vonatkozik,hogy amíg az alap oltást nem kapja meg addig ne vidd emberek közé.
2009. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!