Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adjatok tanácsot, hogyan...

Adjatok tanácsot, hogyan vigyem ki a babámat a levegőre?

Figyelt kérdés
Mit csináljak, hogy a 4 hós kisfiam ki tudjam vinni??? Most, hogy jól be kell öltöztessem, egyszerűen képtelenség őt kivinnem, mert végigordítja, kapálózza az öltöztetést és ordít, mire kivinném. Próbáltam már, hogy így is elindultam vele, de akkor nem tud megnyugodni, csak ha kiveszem a kocsiból, és leöltöztetem. Mi tévő legyek? Utálja, hogy a kezét-lábát nem tudja úgy használni, ahogy szeretné. Pedig levegő kéne neki!
2009. dec. 15. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg hordozókendővel magadra kötni, így csak egy vékonyabb plusz réteg kell rá (persze sapkából meleg), és amikor rajtad van, apa kabátját (agy ha neked van olyan bő cuccod) rávenni, összecipzárazni. Így nekem mindig megnyugodtak, sőt nézelődni is tudnak, ha be nem alszanak... :o)

Ha szerencséd van, levételkor is alszik tovább a lakásban, nálam sokszor bejön, ilyenkor csak a sapit veszem le, és kigombolgatom.

2009. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos ez nálunk is így zajlik, 5 hónapos a kisfiam. Én azt szoktam mostanában csinálni, hogy rögtön alvás után viszem ki, miután felébredt, mert akkor még kómás, meg sem nyikkan öltöztetés közben, lába keze is laza, így könnyebb ráadni a több réteget. Úgy sem órákra megyünk, nem etetem Őt egyből ahogy felébred, így még belefér egy séta:-)

2009. dec. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat! Eddig én is így vittem ki, hogy aludt, de most már ez sem jön be sajna.:( Felébred...
2009. dec. 15. 15:33
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!


4 hónapos a lányom, hasonló a probléma. Utál öltözni, nemhogy ha még vastak kezeslábast, meg sapkát adok rá, na akkor aztán vége mindennnek. EGyedül anyumnak engedi, hogy öltöztesse, de hát ugye ő csak havonta kétszer látja:). Szóval nálun csak úgy működik a dolog, hogy szinte evés-büfi után 10perccel már öltöztetem is, amíg jó kedve van és tele a pocak, de szinte azonnal hogy kész van, egyből vagy levegőre kell vinnem vagy pedig azonnali hatállyal a babakocsiba kell tennem, mert nem marad meg máshogy. Max. 5 percem van minderre, mert különben ordít. Próbáld meg, hogy felöltözteted, nem baj ha sír, és egyből babakocsi, levegő, hátha segít.

2009. dec. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A hordozókendő nekem nem igazán tetszik. Kengurunk van, azt szeretem, de a kabátom felé sem, és a gyerek orveráljában nem igazán fér bele, és nem is kényelmes. Ezek nem télre valóak szerintem. De tudom sokaknak bevált a kendő.
2009. dec. 15. 15:35
 6/8 A kérdező kommentje:
15.33as anyukának: 3 hónapig működött így a dolog, néha napján még most is sikerül, de már vagy 2 hete nem tudom, csak a teraszig kivinni, mert ha nyikkan, már lehet is behozni, mert különben iszonyatos ordításba kezd, és nem hagyja abba, amíg le nem vetkőztetem. Napjában végigcsináltam párszor, de nagyon kimerítő...:(
2009. dec. 15. 15:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy esetleg túl öltözteted és kényelmetlen a sok ruha?Az én 5 hónapos lányom se bírja az öltöztetést,de amint elindulunk csend van.:)
2009. dec. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak: de az lehet. :( féltem, hogy megfázik, és adok rá hosszú újjú bodyt, harisnyát, hosszú ujjú polót, kardigánt, vastag nadrágot, és rá az overált, vagy bundazsákot. Ez sok szerintetek?
2009. dec. 16. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!