Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időre vigyem ki a...

Mennyi időre vigyem ki a levegőre 12 hetes babámat? Minuszokba is ki vigyem? Fontos mindennap?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Enyém is decemberi (igaz, már két éves múlt) :) Nekem azt mondták anno, hogy mínusz 5 fokig nyugodtan kivihetem, akár minden nap is (az egészséges). De ha "taknyos", nyálkás idő van, vagy hidegebb van mínusz 5 foknál, akkor ne vigyem ki. Én megfogadtam ,és így vittem ki 4 hetes korától.


Ja, és nagyon fel kell öltöztetni, jól betakarni, ha lehet, a babakocsiba alá egy plédet is tenni, mert ő mozdulatlanul fekszik azért. De általában nagyon szeretnek a levegőn lenni a kicsik. Enyém rögtön elaludt mindig kint.

2011. febr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%
-5C-ig kiviheted. Max fél órára nagyon jól felöltöztetve. Most, hogy -7C volt kint 2 nap is ki sem vittem a 13 hós kislányomat. Csak hüppög a hidegtől, meg folyik a könny a szeméből.
2011. febr. 3. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Így igaz, ahogy előttem írták. Én se vittem ki az elmúlt 2 nap.Még annyit tennék hozzá, hogy akkor se vidd ki, ha erős szél van.Nekem ezt is mondta a védőnő.Nyálkás, nyirkos vagy szeles időben inkább ne.Ha mínusz van, de -5-nél melegebb, akkor leviheted, de max. egy 20 percre.
2011. febr. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok. Minket a szél nem zavart, amig ilyen kicsi volt. A babakocsiban védett helyen volt. Mikor már járt, az más kérdés, a szélben :)
2011. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindennap ki fogom vinni most már három hónapos a kicsikém. Nagyon szereti egyébként nézelődik és el is alszik utánna. Eső védővel és pléddel sem fogom már letakarni, hadd menjen neki a levegő :
2011. febr. 4. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!