Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha nem otthon alszik éjjel a...

Ha nem otthon alszik éjjel a baba, vigyük a saját ágyát vagy mindegy?

Figyelt kérdés
Esküvő miatt barátnőméknél alszik majd 16 hós fiam, sokszor vagyunk náluk, délután már aludt is ott, nem tudom,jobban aludna-e ha elvinnénk a megszokott kiságyát vagy jó egy utazó ágy is. mivel az ő falujukban lesz a lagzi,ez a kézenfekvő ha esetleg felébred a bab,2 perc és ott vagyok.
2013. máj. 26. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ennyire túlaggódni!

Utazó ágyban, de egy kinyitott kanapén is elalszik

2013. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Biztos nem cipelnék el egy ágyat emiatt.

Egy éjszaka miatt akár a földön is aludhat (persze nem egy leterített plédre gondolok):

2013. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát igen, általában mindenki egy nagy, fa kisággyal a tetőn szokott nyaralni menni :D sőt, a kádat is vigyétek, a tietekét szokta meg :DDD


bocs, de nagyon aranyos kérdés :D olyan jót nevettem :D


a kisgyerekekeben az a jó, hogy ha nagyon álmosak, bárhol, bárhogy elalszanak :) ha meg aludt ott már délután, nem is értem miért aggódsz ennyire, ki van próbálva, tud az ágya nélkül is aludni ;)

2013. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsót cáfolom.Lányom lassan8hós,de képes másfél órát is ordítani barátoknál mire elalszik.Egyébként mivel aludt már ott a fiatok du igy nem vinném az ágyát,hisz tud ott aludni.
2013. máj. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ágyat a leesés elkerülése végett akarok, akkor marad az utazóágy.
2013. máj. 27. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!