Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokat mivel...

1 év körüli babátokat mivel takarjátok be télen?

Figyelt kérdés
Eddig plédeztünk, tavaly télen is, de akkor még pici volt. Amit viszont a baldahinnal együtt adnak szettben (paplanféle), az használhatatlan, egyáltalán nem idomul a kicsi testére. Szóval ti honnan szereztek jó paplant a gyereknek?
2009. okt. 5. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Én hálózsák párti vagyok, tehát nálunk nem volt paplan.
2009. okt. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

9 hós a kisfiam.

most kezdtük el a hálózsákot. takarót lerúgja magáról. és hogy még nincs fűtés nagyon hideg van nálunk.

próbáld meg a hálózsákot te is szerintem.

2009. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hálózsák a megoldás,de nem minden gyerek szereti.Mi a legelejétől ezt használjuk.
2009. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Annyira örökmozgó, hogy elképzelni se tudom, hogy bírná a hálózsákot. De kipróbálom, mert a takarót állandóan lerúgja. S mit adtok pl. egy ujjatlan hálózsák alá? Zokni pl.? S aminek ujja van? Előre is köszi!
2009. okt. 5. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!