Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy melegben, kánikulában is...

Nagy melegben, kánikulában is hosszú pizsamában altatjátok (v. Altattátok) majd 1 feletti babátokat?

Figyelt kérdés
13 hónapos a lányom, igazából mikor tavaly nyáron nagy meleg volt, még csak 3-4 hónapos volt. Akkor bodyban szokott aludni, de még így is melege volt sokszor. Tegnap sógornőmtől kaptunk ruhákat nyárra, és adni akart hosszú pizsamákat is. Mondtam hogy nyáron nem fogunk ilyet használni úgysem. Erre azt mondta ekkora gyerekre éjjelre, ha kánikula van akkor is hosszú pizsamát kell adni, nem szabad kivetkőztetni alváshoz. 30 fokos szobában hosszú pizsi? Vagy én gondolom rosszul, és tavaly is alul öltöztettem már a babámat?
2013. máj. 27. 11:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem aludt hosszúban, de ha jön egy front, és egy hétig hűvös van, kellhet egy hosszabb is.

Én valamit adok rájuk a nagy melegben is, pl. egy ujjatlan body. Éjjel azért jó, ha a kis hátán van valami.

2013. máj. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
tavalyi kánikulában egy éves volt a fiam, egy trikóban és pelusban aludt éjszaka. Persze, ha hűvösebb volt, adtam rá egy kis nadrágot, meg egy vékonyka felsőt. De alapvetően, amikor nyitott ablaknál is odasülsz az ágyhoz, akkor nem fogok rá adni csak egy pelust..
2013. máj. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Van egy vagy kettő hosszú pizsink nyárra ezért mondtam hogy nem kell. Igazából én is úgy gondoltam adok rá pólót, trikót, vagy bodyt, esetleg valami kisnadrágot. De én 30 fokos szobában soknak találom a hosszú pizsit. Amúgy is izzadós a lányom.
2013. máj. 27. 11:20
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már csecsemőként sem altattam semmiben, ha kánikula volt. Amikor éjjel 32fok van, hát neki is melege van. 1 szál pelus meg textilpelenka és kész.
2013. máj. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Á, ekkora babának kánikulában elég egy pelus. Sógornő próbáljon tréningben aludni nyáron. Azért mert pici, még ugyanúgy szenved a melegtől.
2013. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!